הח"כ שמזהה התהליכים

יאיר גולן במופע שיסוי: החרדים הם לא העתיד של המדינה

ח"כ יאיר גולן, המתמודד על ראשות מר"צ, הציג הבוקר מופע שיסוי חדש ועצוב: "החרדים הם לא העתיד של המדינה, הם לא קבוצה שיכולה למשוך את החברה הישראלית למעלה" • האזינו (ארץ)

ישי כהן | כיכר השבת |

המועמד לראשות מר"צ, ח"כ יאיר גולן, המרבה לתקוף את ראש האופוזיציה בנימין נתניהו בטענות שהוא מוביל לפילוג ושיסוי, הציג הבוקר (חמישי) מופע שיסוי משלו: "החרדים הם לא העתיד של המדינה הם לא קבוצה שיכולה למשוך את החברה למעלה".

בריאיון לעופר חדד בגלי צה"ל התבטא ח"כ גולן: "יש סיכוי למדינת ישראל בכך שמי שימשול בה זאת קואליציה של חרדים שהם לא בדיוק העתיד של מדינת ישראל?".

חדד: מה זאת אומרת הם לא העתיד? כל מי שחי פה הוא העתיד של מדינת ישראל, אתה מדבר על ציבור של למעלה ממיליון ומאתיים אלף איש

גולן: "לדעתי הוא ציבור המרוכז בעבר במקום בעתיד. אנחנו צריכים חברה יצרנית ובונה, לא חברה עניה".

חדד: אתה יודע ש-83% מהנשים החרדיות עובדות, השיעור שלהן בקרב הנשים העובדות גבוה מהממוצע הישראלי?

"לא נתווכח על זה".

חדד: "כן, אתה צובע ציבור שלם".

גולן: "51% מהגברים החרדים עובדים, מה עם 49% האחרים? הלו?".

התעמת בשידור. עופר חדד (צילום: פלאש 90)

חדד: "אני רוצה להגיד שלבוא ולהגיד שקבוצה של ממיליון ומאתיים אלף איש ציבור לא יכול להגיד שהיא לא חלק מהעתיד של המקום הזה".

"אני לא מתכוון הלגיד אין להם חלק מעתידנו, מה שהתכוונתי לומר שזאת לא קבוצה שיכולה למשוך את החברה הישרלאית למעלה. כדי להתקדם החברה חייבת להיות חברה יצרנית".

חדד: "אתה מדבר על הקצה ועל שיסוי ואני לא שומע מסרים מאחדים. אלה טקסטים המבטלים חלקים מרכזיים במדינת ישראל".

גולן: "אתה טועה טעות מרה. אני אומר שהאחריות היא בראש ובראשנה על המנהיגות. אני אומר לך שאני מאמין בציבור החרדי ובאמת מעריך מאוד, ועובד מצוין עם חברי כנסת חרדים. אבל יש אחריות כבדה למנהיגות. השחיתות היא שחיתות של המנהיגות ולא של העם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר