החקירה הושלמה

התלמידים נפגשו וחשפו את סודם: אלו החשדות החמורים נגד איש החינוך מבית שמש

מעצרו של איש חינוך תושב בית שמש החשוד בפגיעה ממושכת וחמורה בתלמידיו במוסקבה הוארך בסוף השבוע וכן הוגשה נגדו הצהרת תובע לקראת כתב אישום • משורה של עדויות שהתקבלו במשטרה נחשפת תמונה קשה של פגיעה בתלמידיו במוסקבה (משפט)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: Hadas Parush/Flash90)

הצהרת תובע לקראת כתב אישום הוגשה בסוף השבוע כנגד איש חינוך חרדי, תושב בית שמש, החשוד בביצוע מעשים קשים וחמורים בקטינים ועבירות נוספות. מעצרו הוארך בחמישה ימים. כך פרסמה היום (שני) המשטרה.

"חוקרי תחנת המשטרה בבית שמש שבמחוז ירושלים השלימו בימים האחרונים את פעולות החקירה בעניינו של תושב העיר בשנות ה-30 לחייו החשוד בביצוע עבירות בקטינים", מסרה המשטרה. "החשוד נעצר בתאריך 16.11 ומעצרו הוארך בבית משפט לטובת מיצוי החקירה בעניינו ובניסיונות לאתר קורבנות נוספים. ביום שישי האחרון, הוגשה כנגדו הצהרת תובע מטעם הפרקליטות על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים לצד בקשה למעצרו עד תום ההליכים, ומעצרו הוארך בחמישה ימים נוספים".

מחקירת המשטרה ועדויות שבידי חוקרי תחנת בית שמש עולה כי בין השנים 2015-2012 עסק החשוד, אזרח ישראלי תושב בית שמש שבמועד החשדות שהה במוסקבה, כאיש חינוך בבית ספר מקומי בבירת רוסיה. במהלך שנים אלו פגע על פי החשד במספר תלמידיו, בעלי אזרחות ישראלית גם כן.

לאחרונה, נפגשו אותם נערים והם במקרה במהלך שיחתם, חשפו זה בפני זה את סודם - רק אז הבינו כי חלקם נפלו קורבן למעשיו של החשוד. אותם קורבנות סיפרו על כך למנהלת המוסד החינוכי במוסקבה ובהמשך לכך הועבר מידע זה לידי חוקרי משטרת ישראל שפתחו כאמור בחקירה מקצועית ומקיפה תוך שנאספו עדויותיהם של הקורבנות.

עוד במסגרת החקירה, חשפו חוקרי תחנת בית שמש מקרה נוסף המיוחס לחשוד, בו על פי החשד פגע לאחרונה בקטין מתחת לגיל 16 במספר מועדים. בנוסף, נודע כי ברשותו של החשוד במכשירו הסלולרי, תכנים לא צנועים בהם קטינים וסרטונים בהם תועדו קטינים ברגעים אינטימיים במבנה קהילתי, "מקווה טהרה", בעיר בית שמש. בנוסף לאלו, איתרו החוקרים שיחות וידאו ("צ'אט") מוקלטות של החשוד עם קטינים השוהים מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

כאמור, לאחר מיצוי פעולות החקירה בעניינו, הוגשה ביום שישי האחרון הצהרת תובע בבית המשפט בירושלים מטעם הפרקליטות ומעצרו הוארך בחמישה ימים לטובת הכנתו והגשתו של כתב האישום.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד מעורבים בעבירות פליליות, בדגש לעבירות מין וכלפי קטינים, ותמצה את הדין עם עבריינים המעורבים בכך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר