שע"י מוסדות 'כסא רחמים'

גלריה ממעמד נשגב: סיכום אירוע ההילולא הגדול בעולם

כמדי שנה התאספו אלפי בית ישראל להילולת הענק שעל ידי מוסדות ישיבת 'כסא רחמים' • באירוע הסוחף השתתפו רבנים ואישי ציבור מפורסמים כאשר המשתתפים הרבים התענגו על מטעמי שף ונהנו ממוזיקה מרוממת ומרגשת • הגר"ש עמאר: "ישיבת כסא רחמים והעומד בראשה מאירים את העולם באור גדול" • הגרלות ענק נערכו במקום • כל הפרטים (חרדים)

צפו בגלריה מאירוע ההילולא הגדול בעולם (צילום: מנדי הכטמן. הפקה: מכאל כפלין הפקות)

תכונה רבה נרשמה ביום ג' באולם הגדול במזרח התיכון - מרכז הירידים - גני התערוכה. כאשר החל משעות הערב המוקדמות החלו לזרום לאולם אלפי איש אשר תמכו במפעל התורה של מוסדות כסא רחמים וזכו להיות שותפים להילולת הענק, לזכרו של הרב רחמים חיים חיותה הכהן זצוק"ל (60 שנה לפטירתו), הנערכת כמדי שנה ברוב פאר והדר עם מיטב התפאורה ומטעמי שף מיוחדים.

אז מה היה שם באירוע? קשה לתאר ולהכיל את כל הרגעים המיוחדים במאמר אחד, אולם ננסה לפרטם. החל מתעודות כבוד מיוחדות אשר חולקו לבכירי ישיבת כסא רחמים אשר נבחנו על כל הש"ס וסיימו את כל התלמוד הבבלי עשר פעמים (!). בהמשך המעמד נשאו דברים הרבנים החשובים, בראשם ראש הישיבה הגר"מ מאזוז שדיבר בשבח בחורי הישיבה ואף התפלל לרפואתם של שני בחורים חולים מהישיבה. בדבריו ניכרו הדאגה והאכפתיות כלפי כל תלמיד ותלמיד. כמו כן התפלל ודיבר בשבח הגר"ש בעדני זצוק"ל טרם נודע דבר פטירתו בבוקר שלמחרת.

מחיאות כפיים סוערות נשמעו באולם עת נשא דברים הגר"ש עמאר וציין כי "ישיבת כסא רחמים והעומד בראשה, מאירים באור גדול את העולם, אור מופלא אור הצדיקים".

רבנים רבים נוספים נכחו במעמד הנשגב, ביניהם: הרה"ג רפאל כהן מצפת, הרה"ג מיכה לוי, הרה"ג יצחק ברדא, הרה"ג צמח מאזוז, הרה"ג רחמים מאזוז, ועוד רבנים ודיינים חשובים.

כמו כן כיבדו בנוכחותם שר החוץ הנכנס אלי כהן שאמר מעל הבמה הגדולה "מחמם את הלב לראות את המוסדות של הרב מאזוז. לראות איך מדן ואילת הגיעו לכבד ביום ההילולא. בשם ה' נעשה והצליח" וכן שר התקשורת שלמה קרעי שדיבר על התקשורת המגויסת וקישר את ההילולא לאקטואליה העכשווית ולממשלה הנכנסת והזכיר כי זו ממשלה של אור ושל הוקרה לתורה והפטיר לסיום "כן ירבו מוקירי תורה כמו שכאן".

כמו כן כיבדו בנוכחותם השר לשעבר אלי ישי, יו"ר ועדת הכספים משה גפני, ראש העיר אלעד ישראל פורוש ואישי ציבור נוספים מהמערכת הפוליטית, ראשי ערים, ראשי מועצה ורבים מהעשייה הציבורית.

על החלק האומנותי הופקדו הזמר בני ברדה ואיציק אשל בליווי התזמורת האנדלוסית אשדוד, ששימחו את המשתתפים עם מוזיקה סוחפת ומרוממת לבבות.

בהגרלות הגדולות שנערכו באולם הוכרז הזוכה המאושר ברבע מיליון ש"ח וכן הוכרזו עשרות זוכים בתכשיטי זהב יוקרתיים.

הנוכחים במקום זכו לחוויה רוחנית עוצמתית ומעצימה וכן להיות שותפים למפעל התורה הענף של מוסדות כסא רחמים ולקדש שם שמים ברבים.

צפו בגלריה: (צילום: מנדי הכטמן. הפקה: מכאל כפלין הפקות)

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר