עשרות בחורים נזרקו מישיבת 'באר התורה' בגלל שהוציאו רישיון

בשבוע האחרון קיבלו עשרות בחורים מישיבת "באר התורה - גיל" בשכונת בית וגן בירושלים מכתב לבתיהם מהנהלת הישיבה, בו מודיעים להם שלאחר שהוציאו רישיון נהיגה - בניגוד לתנאי הישיבה - הם יצטרכו לעזוב את הישיבה. יאיר (שם בדוי) אחד הבחורים שקיבל את המכתב לביתו, אומר בשיחה עם 'כיכר השבת': "מעריכים שהם עקבו אחרינו בחופש וראו מי נוהג, או שהם הצליחו לעלות עלינו דרך משרד הרישוי"

יוסי פוקס | כיכר השבת |
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)

בשבוע האחרון קיבלו עשרות בחורים מישיבת "באר התורה - גיל" בשכונת בית וגן בירושלים מכתב לבתיהם מהנהלת הישיבה, בו מודיעים להם שלאחר שהוציאו רישיון נהיגה - בניגוד לתנאי הישיבה - הם יצטרכו לעזוב את הישיבה.

הנהלת הישיבה ציינה במכתב כי מכיוון שנמצאים עכשיו בתחילת 'זמן אלול' ולא יהיה ניתן למצוא ישיבה חלופית בפרק זמן קצר, ההנהלה תסכים להשאיר אותם בין כותלי הישבה עד סוף זמן אלול, ובזמן חורף הם לא יוכלו להמשיך ללמוד בישיבה.

המהלך נעשה לאחר שבישיבה התריעו מספר פעמים בשנים האחרונות שמי שיהיה ברשותו רישיון נהיגה - יסולק מיידית.

אחד מבוגרי הישיבה מסביר את המהלך בשיחה עם 'כיכר השבת': "כל תלמיד שמגיע להתקבל לישיבה מקבל מכתב מההנהלה ובו התנאים של הישיבה ובניהם איסור להחזיק רישיון נהיגה. צריכים להבין, כמו שתלמיד שיחזיק פלאפון 'לא כשר' יסולק מהישיבה, כך מי שיחזיק רישיון יסולק".

יאיר (שם בדוי) אחד הבחורים שקיבל את המכתב לביתו, אומר בשיחה עם 'כיכר השבת': "אני לא מבין איזה איסור יש להחזיק רישיון נהיגה, אבל ההנהלה צודקת. זה אחד התנאים בישיבה ועברנו על זה ועכשיו נישא בתוצאות. אני לא יודע איך ההנהלה יודעת שאנחנו החזקנו רישיון, אנחנו מעריכים שהם עקבו אחרינו בחופש וראו מי נוהג, או שהם הצליחו לעלות עלינו דרך משרד הרישוי".

fux@kikar.net

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר