"סערת השבת" ב'אל על'

ח"כ אליהו ברוכי: "קני רוזנברג מבין ששבת היא לא בעיה של עם ישראל. היא הפתרון" | צפו

חה"כ אליהו ברוכי פרגן במליאת הכנסת לנוהל השבת החדש של הבעלים החרדי בחברת אל-על, קני רוזנברג, ואמר כי הוא מבין "ששבת היא לא בעיה של עם ישראל. היא הפתרון" (חרדים)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
מטוס אל על (צילום: Moshe Shai/FLASH90)

חה"כ אליהו ברוכי מ'דגל התורה' ניצל היום (שלישי) את הנאום בן דקה במליאת הכנסת כדי לפרגן לנוהל השבת החדש של הבעלים החרדי בחברת אל-על, קני רוזנברג.

ח"כ אליהו ברוכי במליאה על קני רוזנברג (צילום: ערוץ כנסת)

בדבריו, אמר ח"כ ברוכי: "צפיתי השבוע בדיווח לפיו, בחברת אל על "מקשיחים" את מדיניות שמירת השבת. המשמעות היא, שגם הליך הרישום לעליה למטוס, "צ'ק אין", לא יוכל להתקיים לפני צאת השבת. השינוי המדובר הביא את הבעלים להציע לנוסעים שרכשו כרטיס, פיצוי כספי, או לחילופין, קיצור השהות ועלייה למטוס לפני השבת".

"למה הוא עושה את זה? האם באמת "מקשיחים" זאת המילה הנכונה?", תהה ח"כ ברוכי והמשיך, "אני יכול לעמוד פה ולדבר על כך שהשבת היא מיזם חברתי ומשפחתי. אבל למה להתנצל? השבת ניתנה לנו כמתנה. 'מתנה טובה יש לי בבית גנזיי - ושבת שמה', כך אמר בורא העולם למשה רבינו לפני למעלה משלושת אלפים שנה, וביקש ממנו: 'לך והודיעם לישראל'.

"קני רוזנברג, הבעלים החדש של אל-על שצריך עכשיו לפצות רוכשי כרטיסים, מבין ששבת היא לא בעיה של עם ישראל. היא הפתרון. קני, כיהודי וגם כחבר כנסת, אני מבקש להגיד לך מכאן: תודה!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר