ללא עימותים

מחאת ההתגרות בבני ברק נכשלה והצירים נפתחו לתנועה

מאות נשים מארגוני שמאל מפגינות בבני ברק, במחאה על "הדרת נשים"  המחאה התרכזה ברחוב מצדה פינת ז'בוטינסקי שם הוקמה הבמה לנואמים אך פוזרה לאחר שעה קלה. תיעוד מיוחד (חדשות חרדים) 

יהודה גל | כיכר השבת |
(צילום: חן שימל, כיכר השבת)

למרות הרעש התקשורתי וההבטחות לאלפי נשים שיגיעו לבני ברק בצעד מחאה, נראה שהצעדה נכשלה ולמרות המאמצים הרבים של המארגנים, הגיעו רק מאות בודדות לצעדה שהתרכזו בפאתי העיר, והמחאה התפזרה אחרי שעה קלה.

מדוברות המשטרה נמסר: בתום הערכות של משטרת ישראל שפעלה בשעות האחרונות במחאה שהתקיימה בבני ברק, במהלכה פעלו כוחות רבים לשמירה על הסדר הציבורי ובטחונם של המוחים, כלל הצירים נפתחו לתנועת כלי רכב.

כזכור, על רקע החשש מעימותים שיתרחשו במהלך הצעדה, רבני בני ברק פנו אתמול לתושבים בבקשה לא להיגרר לעימותים: "כל אחד ואחד מאתנו ולהזהיר גדולים על הקטנים שלא להתקרב למקומות התקהלותם, לא לענות להם מטוב ועד רע ולא להיגרר לסביבתם ובוודאי לא להתווכח עמם. ולא לגרום חלילה לחילול שם שמים".

מאז הפרסום על הצעדה, תושבי בני ברק זועמים, ובצדק - הן על המשטרה, הן על השר בן גביר והן על הח"כים החרדיים. לטענת התושבים, הם הופקרו לגורלם, בשל הפגנת פרובוקציה זולה.

המחאה בבני ברק (צילום: חן שימל, כיכר השבת)
המחאה בבני ברק (צילום: חן שימל, כיכר השבת)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר