לקראת דרמה פוליטית

הערב: הרבי מויז'ניץ יגיע לאלעד | צפוי לתמוך במועמד של ש"ס

המתח בשבועות האחרונים סביב הכרעת האדמו"ר מויז'ניץ, יגיע הערב לקיצו - כאשר האדמו"ר יגיע לקהל חסידיו בעיר, שם הוא צפוי להכריע במי הוא יתמוך בבחירות לראשות העיר | כל הפרטים (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הכינוס לפני מספר שבועות בויז'ניץ (צילום: מלכות ויזניץ בטלגרם)

אחרי שבועות של הערכות לפה ולשם, הערב (שני) בשעה 20:00 - יהיה הסוף לשמועות, כאשר האדמו"ר מויז'ניץ יגיע לאלעד, שם הוא צפוי - לפי כל הערכות - להודיע לקהל חסידיו במי הוא תומך לראשות העיר אלעד.

יצוין כי בהודעה הרשמית שיצאה בקווים של חסידות ויז'ניץ, אין זכר להחלטות פוליטיות. בהודעה נאמר: "היום בלילה יש לנו את הזכות שמרן האדמו"ר יופיע בשעה שמונה לשיחה מיוחדת".

עוד נאמר בהודעה המוקלטת: "מורינו יגיע לשיחה ייחודית רק לקהילות ויז'ניץ, והוא ידבר בענייני השעה".

האזינו להקלטה בקו של ויז'ניץ (צילום: מלכות ויזניץ בטלגרם)

גורמים פוליטיים באלעד אומרים הערב ל'כיכר השבת' כי "אם לא יקרה שינוי של הרגע האחרון, הרבי צפוי להודיע בשיחה לחסידים, כי הוא החליט לתמוך דווקא ביהודה בוטבול, מועמד ש"ס לראשות העיר, ולא במי שנחשב מקורבו במשך שנים רבות - ישראל פרוש, הרבי יסביר לחסידים, מדוע הוא הלך למהלך התמיכה במועמד ש"ס".

האם התמיכה של ויז'ניץ במועמד ש"ס זה מה שנקרא "גיים צ'יינג'ר?", על פי גורם פוליטי בעיר: "על פניו התשובה חיובית, שכן הפלג הירושלמי לא סגרו עם בוטבול בגלל ויז'ניץ, אך בימים האחרונים, הגיעו למסקנה במטה של פרוש, שהם יוכלו לנצח את הבחירות גם בלי ויז'ניץ ולמרות הפחד הראשוני שהיה להם, כעת מתברר שזה עדיין אפשרי, אבל ברור שמדובר במכה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר