תפנית דרמטית

ברק סרי פורש מהמירוץ באשדוד ויתמוך במקורבו של ליברמן 

מערכת הבחירות באשדוד סוערת למדי ואם בהתחלה היה נדמה שהקרב יהיה בין ראש העיר המכהן ליועץ הפוליטי ומקורבו של דרעי - ברק סרי, כעת הודיע האחרון על פרישה מהמירוץ לטובת תמיכה בשמעון כצנלסון, מנהיג הציבור הרוסי בעיר (חדשות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
שלטי בחירות באשדוד לטובת ברק סרי (צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

תפנית דרמטית בעיר אשדוד: מקורבו של יו"ר ש"ס דרעי, היועץ ברק סרי, התחיל את המירוץ כשהוא בטוח שהוא יזכה לתמיכה רחבה גם בציבור החרדי, הבוקר (חמישי), הוא הודיע, כי החליט לחבור למועמד אחר לראשות העיר.

סרי, חתם על הסכם רוטציה עם סגן ראש העיר ויו״ר סיעת ׳אשדוד יחד׳ באשדוד שמעון כצנלסון. כצנלסון, שלא נחשב בלשון המעטה כאוהד חרדים, הוא מנהיג העולים מחבר העמים באשדוד, ונחשב מקורבו ואיש מפלגתו של אביגדור ליברמן.

על פי ההסכם שנחתם, סרי וכצנלסון ינהלו את העיר ביחד: ברק סרי יסיר את מועמדותו לראשות העיר, יתמוך בכצנלסון וסרי ייבחר לראש העיר בשנה החמישית. עד אז יכהן כמ״מ ראש העיר.

כזכור, סרי שימש כיועץ צמוד לדרעי במשך שנים רבות, והוא נכנס למירוץ כשהוא בטוח שיזכה לתמיכת ש"ס.

ש"ס הציבה מטעמה את אבי אמסלם כמועמד לראשות העיר, כאשר היה נראה כי בסוף אמסלם יסיר את המועמדות וש"ס תתמוך בסרי, מקורבו של דרעי ותמנע את בחירתו מחדש של ראש העיר הנוכחי יחיאל לסרי - שסומן כאויב המפלגה בקדנציה האחרונה שלו.

המועמד אליו חבר ברק סרי, שמעון כצנלסון, לא נחשב כאוהד גדול של חרדים והוא אף הגיש הצעות קנטרניות נגד החרדים וקדושת השבת בעיר. מבחינה פוליטית, החיבור של שניהם יחד, יכול לעלות את כצנלסון לסיבוב שני מול יחיאל לסרי וכן יגדיל את קהל המצביעים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר