"נוקם בגדולי הדור"

גפני נכנס חזיתית בדרעי: "העלה את כל הארץ בלהבות" • צפו

במהלך עצרת בחירות, ח"כ גפני שעד כה נמנע מלהתבטא רבות כנגד מפלגת ש"ס, הנלחמת חזיתית ב'דגל התורה', שחרר את חרצובות לשונו, והסביר מה הוא בדיוק חושב על יו"ר ש"ס אריה דרעי | צפו (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
גפני אמש ברכסים (צילום: דגל התורה)

הקרב בבחירות המקומיות בין דגל התורה וש"ס, עלה לטונים צורמים ביותר, אך מי שהכי פחות התבטא בנושא, הוא חבר הכנסת משה גפני, שיש שאמרו, שהוא סבור, כי באלעד דגל התורה הייתה צריכה ללכת עם ש"ס.

אך עם עד עכשיו היה ניתן להציג ספוקלציות, ח"כ גפני טרף אמש (מוצ"ש) את הקלפים, והציג מה הוא בדיוק חושב בנוגע לבחירות הקרובות.

"קרה משהו באלעד", פתח גפני ואמר: "אין לזה קשר לרכסים, ואז בא מישהו שהוא לא מגדולי התורה (אריה דרעי. ח"ב) והעלה את כל הארץ בלהבות".

גפני אמש ברכסים (צילום: דגל התורה)

גפני הוסיף לתקוף ואמר: "בשביל מה היינו צריכים מערכת בחירות כה סוערת פה, ובבית שמש, בגלל שמישהו החליט שהוא נוקם בגדולי הדור.."

לגבי הבחירות ברכסים אמר גפני: "“אני רוצה לומר ולשים את הדברים על דיוקם. אין בעיה ברכסים. פשוט אין בעיה! רכסים התנהלה במשך עשרות שנים על מי מנוחות גם בשנים בהן, יצחק רייך היה ראש המועצה. בשביל מה אנחנו צריכים לבוא לכאן ולהתמודד ולעשות את כל העבודה הזאת, בגלל שמישהו החליט שהוא נוקם בגדולי הדור?".

לסיום אמר גפני: "מה הסיבה שאנחנו הולכים למאבק בבית שמש? הולכים למאבקים בכל מיני ערים בכל מיני מקומות שאין להם שום קשר לעניין הזה!”".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר