צפו בתרועות

אחרי הניצחון: כך התקבל ראש עיריית אלעד החדש - בוטבול | צפו

לקול תרועות ושירה רמה, כשהוא נישא על כתפי תומכיו, הגיע הערב ראש עיריית אלעד החדש יהודה בוטבול למטה ש"ס בעיר | כך נראו רגעי הצהלה (בחירות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: איתמר זינגר)

יהודה בוטבול, ראש עיריית אלעד החדש, ניצח את יריבו ישראל פרוש לאחר ספירת הקולות - וכבש את ראשות העירייה. בכך, השיבה ש"ס את השלטון לידיה בעיר הספרדית, אחרי 10 שנות שלטון ליטאי וחסידי.

בשעת לילה מאוחרת הגיע בוטבול למטה הבחירות שלו ונישא על כתפי התומכים בשירה רמה במשך דקות ארוכות.

יו"ר ש"ס אריה דרעי התקשר לבוטבול, ובין היתר אמר לו: "החזקת אותנו הרבה זמן במתח, אבל החלטת לאחד ציבורים גדולים מאוד ב"ה, מכל הגוונים.

"וזה כי אתה איש אמת איש צנוע ומוכשר ומכוון לשם שמים. בעזרת השם יש אתגרים גדולים מאוד באלעד, אנחנו נעזור לך, הממשלה וש"ס, כמו שאיחדת את כולם תמשיך לאחד את אלעד. בשם השם תעשה ותצליח".

לאחר ספירת 100% מקולות המצביעים עולה, כי בוטבול זכה ב-55.3% מקולות המצביעים. בכך, השיבה ש"ס את השלטון לידיה בעיר הספרדית, אחרי 10 שנות שלטון ליטאי וחסידי. פרוש זכה ב-44.7% מהקולות.

צפו בתיעוד.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר