הריאיון המלא, הערב

בן גביר: להוציא להורג בכל יום מחבל נוחבה; נפלו יותר חיילים בעקבות העסקה הקודמת | צפו

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, טוען בריאיון ל'כיכר השבת' כי הצליח לעצור עסקת שחרור חטופים שכללה שחרור אלפי מחבלים עם דם על הידיים | השר הבכיר קורא להוציא להורג מידי יום מחבל נוחבה אחר עד לשחרור החטופים הישראלים משבי ארגון הטרור חמאס בעזה • הריאיון המלא, הערב ב'כיכר השבת' (פוליטי)

ישי כהן | כיכר השבת |
צפו בקטע מהריאיון (צילום: למי עזוז | הפקה: אשר רוט | עריכה: ידידיה כהן)

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, טוען בריאיון ל'כיכר השבת' כי הצליח לעצור עסקת שחרור חטופים שכללה שחרור אלפי מחבלים. וגם: כך הוא חושב שישראל תצליח לשחרר את החטופים. הריאיון המלא, הערב ב'כיכר השבת'.

בן גביר חושף שאכן הייתה עסקה שעמדה על הפרק וכללה שחרור אלפי מחבלים ולדבריו הוא זה שעצר אותה: "שאני הייתי נחרץ על עסקת שחרור מחבלים ואמרתי שלא ישחררו אלפי מחבלים ושזה קו אדום, ראש הממשלה עצר. כן, היה רצון לעסקה כזאת ואני חושב שהנחרצות שלי, העמידה שלי החד משמעית, עצרה את הדבר הזה".

בהמשך חזרנו שוב לדבר על סוגיית שחרור החטופים: "ליבי יוצא למשפחות החטופים ועדיין יש לי אחריות כלפיך וכלפי הילדים שלך וכלל עם ישראל. אני מזכיר לך שהיחיד שהתנגד בפעם שעברה לסעקה זה היה אני. במבחן התוצאה קרה מה שחששתי ממנוף אמרתי שייפלו יותר חיילים, אני חושב שנפלו יותר חיילים בעקבות העסקה הזאת".

שאלנו את בן גביר אז איך כן ניתן לשחרר את החטופים: "אחד - עוצרים את הדלק, אין יותר הומניטרי בלי לקבל הומניטרי, כל יום מוציאים להורג נוחבה אחר, אפשר להעביר עונש מוות למחבלים, אנחנו צריכים לקפל אותם על הברכיים", בן גביר מסביר שבשבוע שעבר הוא נפגש עם ראש הממשלה ושיתף אותו על הקווים האדומים שלו בעסקת שחרור חטופים ובמידה ויעבור אותם - מפלגתו תפרוש מהממשלה.

כאמור, הריאיון המלא, הערב ב'כיכר השבת'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר