"זאת חוצפה"

שמוליק גרינברג עולה להתקפה: "אני לא גזען, די עם זה" | צפו

"אני שמואל גרינברג לא גזען, דרעי יודע כמה נאבקתי בשביל הציבור הספרדי" | המועמד לראשות העיר בית שמש, שמואל גרינברג, עונה לטענות נגדו | הריאיון המלא הערב ב'כיכר השבת' (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
צפו בדברים (צילום ועריכה: למי עזוז)

המועמד לראשות העיר בית שמש, שמואל גרינברג, עונה לטענות נגדו כי התעמר בציבור הספרדי בירושלים: "אני שמואל גרינברג לא גזען, דרעי יודע כמה נאבקתי בשביל הציבור הספרדי". הריאיון המלא, הערב ב'כיכר השבת'.

במהלך הריאיון אנחנו עוברים לסוגיה הנפיצה ביותר בין גרינברג לש"ס, דבריו הקשים של יו"ר ש"ס דרעי בריאיון ל'כיכר' שטען כי גרינברג התעמר בציבור הספרדי בירושלים.

גרינברג עונה בכעס: "ראיתי את הריאיון הזה, במילה אחת: מקומם. לא ייתכן להגיד את זה. אריה ויפה דרעי וכל מי שהתעסק בניהול הסמינירים בירושלים - יודע מה עשיתי לציבור הספרדי, כמה נאבקתי ונשכבתי על הגדר כדי לפתור את המצוקות שלו. אני גם הלכתי לבית משפט כדי לעזור לפתיחת הסמינר הספרדי בירושלים, אלו הזכויות שאני מגיע איתם לעולם הבא, הבנות שהכנסתי לסמינרים.

"איך אפשר להגיד כזה דבר? זאת חוצפה! איך אפשר? הם יודעים מה אני עשיתי! זה מקומם מאוד".

גרינברג מאשים כי מנהל מוסד בירושלים הוא זה שעומד מאחורי הקמפיין העדתי נגדו: "יש מישהו אחד, מוסד מסוים בירושלים, דרעי יודע מי הוא ואת התנהלותו, לא הצליח לו דברים בעירייה, כי אי אפשר לפעול נגד החוק ולא משנה ספרדים או אשכנזים, והוא החליט לצאת לקמפיין הזה אבל האמת תנצח".

גרינברג מוסיף: "אני שמואל גרינברג לא גזען, ילדיי וחברים של ילדיי, משפחתי, כולם יחד. אין כבר סיפור של ספרדים ואשכנזים, די כבר, אנחנו לא שם".

כאמור, הריאיון המלא, הערב ב'כיכר השבת'

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר