"נהיה אופוזיציה קשה ולוחמנית"

ש"ס בדרך לאופוזיציה בבני ברק? "לא השאירו לספרדים תפקידים"

כשלושה שבועות לאחר הבחירות לרשויות המקומיות ונראה כי המתיחות בין ש"ס ל'סיעה המרכזית' חוזרת ובגדול | בש"ס נערכים לישיבה באופוזיציה בעיר בני ברק לאחר שהתיקים הבכירים חולקו בין 'דגל' ל'אגודה' (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
אריה דרעי ויצחק גולדקנופף (צילום: ללא קרדיט)

המתיחות בתוך הסיעות החרדיות חוזרת לאחר שהיה נראה כי הצדדים הצליחו להגיע להבנות ערב הסיבוב השני בבית שמש, והאחדות בין ש"ס לחסידות גור - 'הסיעה המרכזית' הוסכמה עוד ערב הסיבוב הראשון, כשגור הלכה עם ש"ס בציר משותף במספר ערים.

בימים האחרונים החל ראש עיריית בני ברק הנבחר, חנוך זייברט, להקים את הקואליציה העירונית שלו, אלא שלדברי סיעת ש"ס - התיקים הבכירים חולקו בין 'דגל' ל'אגודה' ולש"ס לא נותרו תפקידים בכירים וחדשים, למרות שהמפלגה גדלה במספר המנדטים שלה.

יצוין כי ש"ס לא תמכה במועמדותו של זייברט אלא הריצה לראשות העיר את השר אוריאל בוסו, אך ברגע האמת לא ניהלה קמפיין בחירות במסגרת ההבנות עם 'הסיעה המרכזית'.

לדברי בכיר מאוד בש"ס בשיחה עם 'כיכר השבת': ״אנחנו בדרך לאופוזיציה בבני ברק, החליטו לקחת את המפלגה השניה בגודלה בעיר ולהשאיר אותה בלי תפקידים. נהיה אופוזיציה קשה ולוחמנית, מהסוג שבני ברק לא הכירה״.

בין היתר, במסגרת חלוקת התיקים, נציגי 'אגודת ישראל' זכו בתיק התשתיות, תיק בינוי מוסדות חינוך, ויוזמות, ועדת הכספים, שירות לתושב, חוזים ומכרזים, תיק הדת ועוד.

נציגי 'דגל התורה' זכו בתיק הנדסה, תיק נוער, תיק רווחה, תברואה שפ"ע, בריאות ואיכות הסביבה, חבורה קהילות וצעירים, רישוי עסקים ועוד.

התיקים שהותיר ראש העיר לסיעת ש"ס: חינוך ותרבות, מי ברק, שילוט הפרסום, מתנסים, רכש ולוגיסטיקה.

ראש העיר עצמו, חנוך זייברט, יחזיק בתפקיד יו"ר ועדת תכנון ובניה, ויו"ר דירקטוריון חכ"ל, ומחזיק תיקי בקרה וכח אדם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר