מעצרו הוארך בביהמ"ש

צעיר מביתר נעצר: ביצע עבירות בקטינות חרדיות בירושלים

צעיר מביתר ניצל את התמימות של נערות מירושלים, ולאחר שקנה את האמון שלהן, הוא ניצל זאת, לקח אותן לעליית גג שמוכרת לו בירושלים, שם על פי החשד, הוא ביצע את העבירה המיוחסת לו. בית המשפט האריך את מעצרו (חדשות חרדים)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
אזיקים. אילוסטרציה (צילום: Olivier Fitoussi /FLASH90)

בחודשים האחרונים מתנהלת חקירה על מקרים של עבירות קשות, שהתרחשו לפני כתשעה חודשים בירושלים, צעיר בן 19 נעצר ומעצרו הוארך היום (רביעי) להמשך פעולות החקירה.

לפני מספר חודשים, הגישו מספר צעירות בגילאי 14 עד 16, תלונה על בחור בן 19 מביתר עילית, שביצע בהן עבירות קשות בקיץ האחרון.

על פי החשד, החשוד ידע שהצעירות הן תמימות והחליט לנצל אותן. לאחר שנפגשו במסגרת חברתית, שם הכירו, הוא ופיתח עימן שיחות באמצעות המרשתת.

לאחר מכן, נפגשו שוב ובאמתלה כלשהי, הוביל את הקורבנות אל עליית גג מבנה בירושלים, שלהערכת חוקרי המשטרה מדובר במקום המוכר לחשוד ואותו ניצל למטרותיו הפליליות לכאורה פעם אחר פעם, שם ביצע את המיוחס לו.

במסגרת החקירה הרגישה שניהלו חוקרי המשטרה, נאספו עדויות וראיות כנגד אותו חשוד ואמש, הגיעו בלשי תחנת לב הבירה אל ביתו של החשוד והוא נעצר על ידם לחקירה ובכך הפכה החקירה לגלויה.

הבוקר הובא החשוד בפני בימ״ש שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרו ב-5 ימים נוספים, עד ליום ראשון הבא, לטובת מיצוי פעולות החקירה הנדרשות ובניסיון לאתר אף קורבנות נוספים למעשיו מעין אלו המיוחסים לו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר