המדריך לנוכל | פרק 3

עלו עליך שאתה גנב ונוכל? אל דאגה! | העצות שיעזרו לך להינצל

כך תעלים ותטשטש כל כתבה שלילית ופרסום רע שעלולים להביא לקריסת חברת הנוכלות שבנית | המדריך המלא להתמודדות עם מעצר בעקבות חשיפת בית ההשקעות שלך כנוכלות ומרמה | וגם, רשימת השאלות והתשובות והקלישאות שאתה חייב להכריז על רדיפת חרדים ושנאת הדת (כלכלה)

בן חנניה | כיכר השבת |
(צילום: G-Stock Studio, shutterstock)

לאחר שבפרק א' לימדנו אתכם איך תקימו מיזם נוכלות מתקדם ואמין שיכניס לכם מיליונים ובפרק השני שידרגנו את ההונאה לבית השקעות ענק. הפעם נגיע לשלב הקריטי. מה עושים אם התפרסמה עליכם כתבה שלילית, עם נתפחה חקירה או מתפרסמות שמועות. כאלו שאי אפשר לטשטש עם כסף.

>> למגזין המלא - לחצו כאן

ומעשה שהיה כך היה. כך הכל מתחיל:

15:30 לפנות בוקר. אתה במיטה בחלום קסום על התעודה שקיבלת אמש בדינר של ישיבת מחסה לעריקים. צלצול חד בפעמון הדלת קורע אותך משנתך. במפתן עומדים שוטרים עם צו חיפוש ומעצר מאת הרשות לניירות ערך. הלם. עם הפיג'מה!

עובד מדינה אידיוט אחד שזורק אבן למים מנסה להביא לקריסתה של פירמידה מפוארת שלימה ללא רחמים, ולא חומל על כל האברכים שפיתם ולחמם מושקעים במיזם ההונאה שלנו! הכל באקלים האנטי חרדי של 2024 אבל אתה איש אופטימי עם חזון ו-1,000 נשמות, הכל יהיה בסדר. תנשום עמוק, וסע קדימה.

לאחר כמה שעות של חדר עם פשפשים ואסירים מפוקפקים, אתה מובל לשופט מנומנם שעולמו צר עליו כנמלה, בוגר הקליניקה לזכויות הנוכל של הקרן הישנה לישראל. עורך הדין שלך חרוץ ביותר, והנה, אתה משוחרר בערבות אישית של מיליון שקלים - כסף קטן מהבוידעם בצימר ביבניאל.

כעת יש לך 2 אתגרים לפתור; האתגר הראשון הוא שכל העולם שמע על החקירה שלך וזה ביזי ביזיונות. והאתגר השני הוא - שאתה תחת מגבלות הרל"ע ואסור לך לגייס משקיעים.

אז בואו נתחיל עם זה שרק החרדים שנגישים לתקשורת פתוחה יותר ["גולשי האינטרנט"] יודעים על החקירה. העיתונות החרדית לא סיקרה מילה על הקריסה הגדולה, ולכן - אוקיינוס כחול - הכל פתוח!

תראה - אמנם בזמנים קשים האדם מגלה מי החברים האמיתיים של הכסף שלו ומי לא. פה תהיה מופתע לטובה - כולם חברים אמיתיים של הכסף שלך, ולכן, אם רק תשלם להם במזומן, הכל בסדר!

את הדברים שנהגתי להסתיר (צילום: מנדי אושר)

זה הזמן לרכוש עמוד ענק ובו מודעת דרושים תמימה. הכותרת: ממשיכים בחזון: ל"מעושר השקעות" דרושה מזכירה משרה A32, דרושים יועצי השקעות משרה 987H, דרוש יועץ משפטי עם תואר שני [ידע בדיינות - יתרון]) משרה K899, דרוש חשב כללי משרה K668.

והפאנץ': "דרוש רב". אתה צריך רב לחברה. האברכים צריכים לדעת שאתה צמוד לדין תורה, לתורה הקדושה. כדי שזו לא תהיה הוצאה כבדה מדי - זה יהיה רב במשרה חלקית [גם 500 ש"ח לחודש עבור שיעור פרשת השבוע במשרד זה נחשב רב].

בחודש הבא תארגן יום עיון הלכתי במשרדי "מעושר השקעות". תביא רבנים חשובים, דיינים ישרים, תפריט עשיר - (באותה כשרות של "מעושר"), ושום מילה על השקעות! את התקדימים ההלכתיים שיצאו ביום העיון תפרסם בכל העיתונות החרדית.

אחרי חודשיים, הכל יהיה בסדר. מטבע הדברים בחקירה שנמשכת הרבה זמן השופט מסיר את המגבלות, והעיתונות החרדית תחזור לפרסם את ההונאות, "עם כל הכוח!" אבל הכי חשוב: מבחינה ציבורית חרדית - אתה מותר לבוא בקהל, טהור ונקי כמו אתרוג בקופסא. הדינרים חוזרים.

בעיקרון אסור לך לדבר על החקירה אבל במסגרת השיעור יש הקלטה שהוקלטה שלא ברשותך בה אתה אומר שידוע שמדובר ברדיפת החרדים ועיניהם של השמאלנים צרה בשומרי התורה והמצוות וכידוע שככל שהדבר קדוש וטהור יותר כך יש יותר רדיפות אך כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ.

כמו כן יש ראש כולל שולחן ערוך חושן משפט/הלכות גזילה, בו אתה מחזיק 2 אברכים שנבחנו על כל הלכות גניבה וגזילה ואף הוציאו קונטרס על גזל מקטרג בראש - אותו ראש כולל דיבר בחריפות דברים נחרצים שאף פורסמו בקבוצת וואטסאפ הווילון והוא מכריז בחריפות שמי שאשם אם חלילה תקרוס החברה זה רשויות החוק שכידוע לכולם שהם הגזלנים הגדולים ביותר וגם העיתונאים שהם פח האשפה של החברה האנושית והם אשמים בגזל האברכים. וכמובן שאסור להאמין להם כי הכל עלילות ושקרים כפי שראינו שהעלילו על כל צדיק יסוד ומשיח השם. על כן אסור לשמוע להם. והכי חמור זה הגזל שינה שנגרם לאברכים שחוששים לכספם ושנגרם בשל אותם עלילות דם שמזכירים את ימי הקומוניסטים והקנטוניסטים.

אותו ראש כולל מראה בצורה מופתית איך השם שלך יעקב בלום בגימטריה שווה 260 שזה גם 'דור הגאולה' ולמי שעדיין מפקפק זה יוצא גם חכמה דיסוד וגם 'כי הנה אויביך יהמיון' אז איך אפשר לפקפק בצדקותו של התורם הצדיק יעקב בלום?

אז איך אפשר לפקפק???

לא משנה מה מספרים עליך. הלקוח תמיד אשם (צילום: מנדי אושר)

נשארה לנו בעיה אחת קטנה. האינטרנט, האתרים שפרסמו. זה חתיכת אתגר. פה מדובר בזירה בעייתית. מי שמחפש את השם שלך בגוגל - כל הרפש עולה

אלף כתבות שליליות על מעושר בערוצי הטלוויזיה פרובלמה. אבל אל דאגה - פלאי הטכנולוגיה לשירותך. שלח הודעה מוקלטת בקבוצת הוואטאספ של "מעושר": "צוות יקר ונמרץ, מחר כולם באים עם הבגד היפה - יום צילומים", למי שיש פרק של יום טוב שיביא!

תקום מוקדם (תשובת המשקל למעצר), תוציא את החליפה הכי יפה שלך, ותקליט לא פחות מ-20 פרקים של 3 דקות לפרק על טיפים להשקעות: "כך תשקיעו בחכמה בהייטק", "כך תבחרו נכון את התרופה הנכונה להשקעה", "10 כללי כסף להשקעת זהב", "השקעה יהודית על פי ההלכה", "סיפורי ניסים עם כספים של צדיקים", "הדרך הקלה להרוויח נכון", "העסק המדוייק על פי הקבלה". תבקש מ-AI סיסמאות השראה ותעלה ליוטיוב מלא סרטונים עם תוכן ייחודי ומיוחד ובעיקר מחזק באמונה.

אתה מעלה אותם ליוטיוב עם תיוגים רבים כדי שגוגל יוכל "להכיל" אותם. בנוסף אתה בונה פודקאסט מיוחד. פודקאסט ובו סיפור חייך, על הניסים ועל הנפלאות, על החיים ועל המוות על כיצד מאברך תפרן הפכת לבעל יכולת ואיך באמצעות לימוד גמרא הראש שלך השתפשף כל כך עד שאתה מנצח בויכוחים את כל גויי אומות העולם.

כמראיין מוצלח תבקש מהאחראי על המטבח ב"מעושר השקעות" שיראיין אותך. בנוסף גם "פודקאסט הלכתי עם הרב של מעושר" (שבו הרב מסביר כמה חשוב הלכתית לסמוך עליך ולהשקיע אצל בני תורה שירת שמים בליבם).

במקביל אתה מקים לא פחות מ-5 אתרים שונים. אחד עם שם החברה [מעושר השקעות]. אחד עם שמך הפרטי [יעקב בלום - האתר הרשמי]. אחד עם טוויסט [מעושר השקעות - סחר בינלאומי]. אחד עם דומיין באנגלית, אחד עם דומיין בעברית. בכל אחד תכנים אחרים ושונים - אבל כולם של החברה שלך. יש גם פייסבוק וטוויטר ואינסטגרם ולינקדין. טוקטוק אתה לא פותח ומודיע על כך בפומבי שאתה לא תתמוך חלילה בפלטפורמה שמחללת שבת ושמפרסמת תמונות לא צנועות.

עכשיו צא מהמשרד אל לובי המעלית. 4 קומות מעליך יושבת החברה המדהימה - "טושטוש דיגיטל". זו חברת בניית אתרים שהמומחיות שלה זה לרפא חולים, להעלים נוכלים, להתיר אסורים ולהצדיק מחדש גנבים בחליפות. בכמה מאות אלפי שקלים [לצערך במזומן, הם מבינים את הלחץ ולא פראיירים] הם מטריפים את כל האתרים והסרטונים שבנית במערכת מסועפת של קישורים והעלאות ושיתופים משם לפה ומפה לשם - עד שכל מפלצת האתרים והסרטונים משתלט על כל חיפוש גוגל של "מעושר השקעות" - וכך כל התוצאות השליליות על "מעושר השקעות" עוברות לעמוד 4 בחיפוש בגוגל, ובא לציון גואל ולשבי פשע ביעקב. כעת - גם החרדים הטכנולוגיים כבר לא יידעו על הפרשה שהתרחשה.

בתיעוד בלעדי שהגיע לידנו ניתן לראות את סימי ספולטר תולה פשקווילים ופירגונים לכתב כיכר השבת (צילום: באדיבות המצלם)

עוברים כמה חודשים והפרשה מתפוצצת שוב. אתר אחד שמעז לגעת ולפתוח נושאים אקוטיים ולהזהיר מהונאות ותופעות אסורות מחליט לעשות תחקיר נוקב ופתאום כל שאר המדיות שואלים עליך שאלות. גם ראש הכולל שפירגן עליך בגימטריות לא קיבל כנראה מספיק כסף ותאום מלכלך ואומר שהוא רק נתן אישור שיש היתר עיסקה, אבל לגבי הונאות הוא לא מבין ובכלל הגימטריה של השם שלך יוצא 'טילי קסאם' 'סוף החמאס' 'צחוק אחד גדול' והכי מעליב: 'עציץ'. מה עושים???

בדיוק בשביל זה הכנו לך את מקבץ התשובות המושלם שיספק את כל השאלות הקיימות:

שאלה: ראינו שהפרקליטות חוקרת אותך על הונאת פונזי?

תשובה: "ראיתם מה קרה בפעם הקודמת? ראיתם שלא יצא כלום מהחקירות? אתם תראו שגם כעת לא יהיה כלום. אתם יודעים שאילון מאסק, האיש הכי עשיר בעולם נחקר ב-SEC האמריקאי על כך שהוא הבטיח רכב אוטונומי בדרגה 5 והגיע רק לדרגה 3? מה לעשות, חברות טובות נחקרות - מה יש להיבהל. חשוב גם להבהיר שפונזי לא שמר תורה ומצוות ואני כן. מי ששומר תורה ומצוות ומקפיד על תפילה במניין, לא יכול להיות מואשם בכאלו דברים".

שאלה: בעיתון היה רשום שחוזרים לך צ'קים?

תשובה: "אה, מהעיתון האנטישמי הזה אתם מצטטים? נו באמת! הם לא מסוגלים לראות בית השקעות חרדי שעומד בשורה אחת עם מגדל מנורה ומיטב אז הם נגדינו. אני מספיק זקן לזכור את הכותרת של אלטר קאקר נגד פוצי מוצי בהסדר החוב שלו!".

שאלה: אבל חזרו לך צ'קים!

תשובה: "עזבו, זה עניין זמני. אף אחד לא יכול לנבא ברבורים שחורים. זה נורמלי. אתם יודעים שגם קינקסטון עצרה חלוקת תשואות מקרן הנדל"ן שלה? וגם בי טו בי P2P הקפיאה תשלומים למשקיעי הנדל"ן שלה?".

שאלה: אבל למה דווקא אצליך חזר?

תשובה: "הכל בגלל המלחמה".

שאלה: מתי להערכתך נוכל לקבל את הכסף בחזרה?

תשובה: "אני מעריך שבקרוב מאד. בגדול המלחמה עושה מאד טוב לתעשייה שלנו, כי יש לנו כמה חברות פורטפוליו בתחומי נשק [מטוס עתידני שיורה לייזרים, רחפן הומניטרי שמשתק אויב במקום להרוג אותו, ועוד]".

שאלה ממשקיע מודאג: מה עם הכסף שלי? אני רוצה ללכת להוצאה לפועל!

תשובה: "בעוד כמה שבועות אנחנו עושים אירוע משקיעים ענק בעיר אורות עלית תובב"א, ואז ייכנס כסף גדול שיוכל לכסות את הפונזי שלך. חבל שתעצור את הכל עם הוצאה לפועל".

זהו. עד כאן. סביר להניח שפה אתה כבר לא תשרוד, לכלא לא תיכנס כי אנ"ש עדינים שלא מתלוננים [וכל שנענש על ידו אין הקב"ה במחיצתו], וגם לא יהיה הסדר חוב כי אין מי שיארגן הכל. סע לוילה שלך בכרמיאל שרשומה על שם "לחמינו 406" שרשומה על שם הילד, תהנה כמה שנים משקי המזומנים שהצטברו לך בלי לעבוד. תעשן, בריכה, מנגלים, והכל בסדר.

אנשים שטוענים (צילום: מנדי אושר)

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות