"זכיתי לאות מקרוב"

חבר הכנסת הרב אליהו ברוכי בביקור במטה הראשי של איחוד הצלה

חבר הכנסת הרב אליהו ברוכי (דגל התורה), ביקר היום (ראשון) יחד עם צוות לשכתו במטה הראשי של איחוד הצלה בירושלים (חרדים)

חבר הכנסת הרב אליהו ברוכי בביקור במטה הראשי של איחוד הצלה (צילום: איחוד הצלה)

נשיא איחוד הצלה אלי ביר, מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק וסמנכ"ל המבצעים דובי מייזל סקרו בפני חה"כ ברוכי את כלל הפעילות מצילת החיים אותה מבצעים 6,500 המתנדבים המסורים ברחבי הארץ, בהמשך הביקור משנה לסמנכ״ל מבצעים דוד קריספל ערך לחה״כ ברוכי סיור מיוחד במוקד המבצעי הנותן מענה ללמעלה מ- 2000 קריאות חירום מדי יום.

חה"כ אליהו ברוכי ביציאה מהסיור: "אני לא יכול להגיד שהופתעתי. ידעתי. ידעתי איזו מעצמה זה 'איחוד הצלה'. אבל כן זכיתי לראות זאת מקרוב - ולהתרגש. אין לי מילה אחרת. להתרגש מהנתונים, המספרים והאנשים המדהימים שנושאים את העול הגדול הזה על כתפיהם יחד העומדים בראש אלי ביר ואלי פולק. הלוואי ואזכה לקחת חלק. נכון, אני לא יכול להיות מתנדב באיחוד הצלה. אבל כן להיות שותף בעול הזה מהמקום של נבחר ציבור".

מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק: "אני מודה לחבר הכנסת הרב אליהו ברוכי אשר למרות עיסוקיו הרבים בצרכי ציבור הקדיש מזמנו להגיע ולראות מקרוב את הפעילות של אלפי מתנדבי איחוד הצלה. בימים אלו אנו ממשיכים לעמול על הגדלת והרחבת הפעילות כדי לעמוד ביעד אותו הצבנו לעצמינו להגיע בתוך 90 שניות לכל מקרה רפואי למען אזרחי מדינת ישראל

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר