הסערה ביוהנסבורג

הרב ברלנד על הרה"ר לדרום אפריקה: "החבר הכי נאמן שלי"

בעקבות הדיווחים כביכול קרא לפגוע ברב הראשי לדרום אפריקה, אומר הרב אליעזר ברלנד, בהקלטה שהגיעה לידי "כיכר השבת", כי הרב הוא ידידו הטוב ביותר וכי הוא מתפלל לשלומו (חדשות חרדים)

שמעון ליברטי | כיכר השבת |
(צילום ארכיון: מאיר אלפסי, ההקלטה באדיבות: באדיבות קו המידע שובו בנים - 025875777)

פרסום ראשון: בעקבות הדיווחים כביכול מנהיג קהילת שובו בנים הרב אליעזר ברלנד, קרא לתקוף את הרב הראשי של דרום אפריקה הרב זאב גולדשטיין, אומר הרב לחסידיו כי הרב הראשי "הוא ידידו הטוב ביותר". האזינו לדברים.

בהקלטה שהגיעה לידי "כיכר השבת", נשמע הרב ברלנד אומר: "באנו להודיע לכולם שהצ'יף רבאי הרב גולדשטיין הוא החבר הכי נאמן שלי, והוא ידיד שלי בלב ונפש, הוא כאן דואג לי ולקהילה שלנו ברוחניות ובגשמיות. ואין לי ידיד כזה נאמן כמו הרב גולדשטיין בכל ימי חיי. וכאן הקהילה מרגישה הכי טוב תחת חסותו, הוא לקח לחסותו את כל ענייני הקהילה שלנו. ואני רק מעריך אותו ואני רק ומכבד אותו ומתפלל לה' שיאריך ימיו ושנותיו.

"חס ושלום לפרסם בשמי דברים שלא נאמרו מעולם ואין להם שום בסיס ושום יסוד, שחס ושלום אני רוצה לרדת לחייו. אני רק מתפלל לשלומו שהשם יאריך ימיו ושנותיו ויכון על ממלכתו הוא ובניו לדורות עולם עד ביאת משיח צדקינו".

הדברים של הרב ברלנד, מגיעים על רקע דיווחים בעיתונות המקומית ביהונסבורג, שצוטטו גם בכלי תקשורת בישראל, כביכול והרב ברלנד אמר לפגוע ברב גולדשטיין וזאת על רקע ניסיון המעצר של הרב ברלנד לפני כשבועיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר