ישראל במלחמהישראל במלחמה
שמחה בחסידות

שבת של התעלות בויז´ניץ: האדמו"ר שוב עם החסידים

אחרי ימים ארוכים בבית-החולים, כ"ק האדמו"ר מויז´ניץ שוחרר לביתו ואת השבת עשה במחיצת אלפי חסידים ● בשבת בבוקר שימש האדמו"ר כסנדק בברית לנכדו של הרה"ג רבי יעקב מאיר שטרן ● הרה"צ רבי ישראל הגר עורר: להתמיד בקבלות הטובות לרפואת אביו שליט"א (בארץ, חסידויות)

ישראל כהן | כיכר השבת |
האדמו"ר אתמול (צילום: בלעדי לכיכר השבת)

אלפי חסידי ויז´ניץ, מכל רחבי הארץ, עשו את השבת החולפת בבני-ברק, במחיצת כ"ק האדמו"ר מויז´ניץ שהשתחרר מבית החולים בערב שבת, לאחר ימים ארוכים באשפוז.

האדמו"ר שהה במשך השבת בביתו כשאלפי החסידים זכו לעבור לפניו ולהתברך ממנו שלוש פעמים - לאחר תפילת ערבית בליל שבת, לאחר תפילת שחרית בבוקר, ולאחר תפילת ערבית של מוצ"ש.

יצויין כי בשבת בבוקר שימש האדמו"ר כסנדק בברית לנכדו של הרה"ג רבי יעקב מאיר שטרן, מו"ץ בבי"ד של מרן הגר"ש וואזנר ומדייני החסידות, שנערכה בבית המדרש הגדול של החסידות בבני ברק.

לאחר התפילה נערך ´באטע´ מרכזי בהשתתפות אלפי החסידים, ובראשות הרה"צ רבי ישראל הגר מויז´ניץ שעורר את הציבור להמשיך ולהתמיד בקבלות הטובות לרפואת אביו.

הוא קרא להוסיף בלימוד תורה, ולהשקיע בתיקון המידות.

בסיום ה´באטע´ שר כל הקהל יחדיו את שירת הים. התחושה בקרב אלפי החסידים היתה מעורבת: שמחה על שחרורו של האדמו"ר מבית החולים, ודאגה ממצבו הבריאותי.

ל"כיכר השבת" נודע כי בימים הקרובים יערכו רופאיו של האדמו"ר הערכת מצב, ובתומה יוחלט האם להשאירו להמשך טיפול בביתו או להחזירו לאשפוז בבית החולים.

ימים ארוכים של דאגה

כ"ק האדמו"ר מויז´ניץ אושפז לפני כשבועיים בבית החולים לאחר שחש ברע. במשך ימים ארוכים, הרופאים לא מצאו את הסיבה לחומו הגבוה, שיורד רק לפרקים קצרים ושב לעלות.

יו"ר עזרה למרפא הרב אלימלך פירר, הזעיק בשבוע שעבר רופאים ומומחים נוספים, גם מחוץ לבית החולים תל השומר, כדי שיתנו חוות דעתם על מצבו של האדמו"ר וינסו להבין את המצב הרפואי הסבוך.

בני המשפחה, המקורבים והגבאים ממשיכים שהו סביב חדרו של האדמו"ר במחלקה הפנימית.

תפילות רבות נערכות בריכוזי ויז´ניץ.

במהלך השבוע, החלו במשמרות תפילה ותהילים בסמוך לציון האדמו"ר בעל ה´אמרי חיים´ מויז´ניץ, בבית החיים של ויז´ניץ בבני ברק.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר