פרסום ראשון

הקול החסידי בב"ב יתפצל? הגר"ש אלתר בתמיכה פומבית ראשונה בשלמה אלבוים

במכתב ששלח ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר לתלמידו המתמודד למועצת העיר בני ברק, הוא מביע בו תמיכה ואמון מלא - "שלוחנו ושלוח בית דין", ומברכו שיצליח בבחירות | זוהי רוח גבית נוספת לרשימתו של שלמה אלבוים, 'טובת העיר' | כל הפרטים (חסידים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגר"ש אלתר מברך את שלמה אלבוים

דרמה נוספת במערכת הבחירות הסוערת בבני ברק: ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר, מפרסם לראשונה תמיכה רשמית ברשימתו של שלמה אלבוים, 'טובת העיר'.

במכתב, הכתוב וחתום בכתב ידו ומתפרסם לראשונה ב'כיכר השבת', מכנה ראש הישיבה את אלבוים "שלוחנו ושלוח בית דין", ומברכו שינחל הצלחה בהתמודדותו למועצת העיר בני ברק.

במענה למכתב ששלח אליו אלבוים, השיב הגר"ש אלתר: "היות שכתבת שקיבלת על עצמך לפעול ע"פ הוראת הרבנים שליט"א, בוודאי לא תצא ח"ו תקלה מתחת ידם ומתחת ידך כשלוחנו ושלוח ב"ד, והנני לברכך בהצלחה בכל הענין בעז"ה, ושתוכל להרבות כבוד שמים".

מכתב התמיכה של הגר"ש אלתר

במכתב ששלח אלבוים אל ראש הישיבה מוקדם יותר, הוא מגולל את הנסיבות שהובילו אותו להקמת רשימת 'טובת העיר', ומתחייב לשאול בכל עניין ונושא שלושה מחשובי אבות בתי הדין בבני ברק, שאת שמותיהם הוא מציין בפני הגר"ש.

דברי הגר"ש אלתר באים על רקע התחזקותה של רשימת 'טובת העיר' כאשר בסקר שנערך בשבוע שעבר צפו לה תמיכה של כ-7% מכלל תושבי העיר. על פי מומחי בחירות, מדובר בכ-2 מנדטים. בציבור החסידי נהנה אלבוים מתמיכה של כ-17%, לפי הסקר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר