צפו בתיעוד

עם ראש המוסד לשעבר: התורמים ליתומים זכו לערב מרגש

באירוע בוטיק ייחודי לתורמי ארגון "הבן יקיר" של חסידות גור השתתפו ראש המוסד לשעבר יוסי כהן וראש עיריית בני ברק חנוך זייברט • נשיא הארגון, הרה"צ רבי שלמה צבי אלתר, נשא את המשא המרכזי (חסידים)

חיים רוזנבוים | כיכר השבת |

אירוע בוטיק מיוחד נערך בביתו של יזם הנדל"ן הנגיד אברהם גוטסמן לכבוד התורמים לארגון "הבן יקיר", מרכז התמיכה ליתומים של חסידות גור.

במרכז הערב הופיע ראש המוסד לשעבר יוסי כהן, הנחשב לאחד המתמודדים לראשות הממשלה בעידן שאחרי נתניהו.

במהלך נאומו הדגיש ראש המוסד לשעבר את הקשר המשפחתי הקרוב לחסידות גור וציין לשבח את הפעילות הנעשית בארגון למען היתומים והאלמנות.

בעל המנגן הנודע ר’ משה וינטרוב הנעים בפרקי שירה בליווי הקלידן שימי סקלאר. וינטרויב חרז בגראמען נוגע ללב על התמודדותו של יתום ועל המעטפת החמה והתומכת שמעניקים להם.

הרה"צ רבי שלמה צבי אלתר, בן האדמו"ר מגור, העומד בראש הארגון ומקדיש לילות כימים למען היתומים, נשא דברים נרגשים כשהנוכחים מאזינים בקשב רב ומרותקים למשא מטלטל שמתאר בפרוטרוט את התהליכים שעוברים בני המשפחות.

בין הנוכחים נצפו אנשי עסקים ויזמי נדל"ן התומכים בפעילות הארגון. אורח חשוב נוסף היה חנוך זייברט ראש העיר הנבחר של בני ברק, שנמנה על שורות המתנדבים בארגון ומגיע כמעט לכל פעילות כשהוא מעלה חיוך על פני הילדים והנערים היתומים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר