בשיתוף ארגון 'לגדל'

עשרות רבנים ומורי הוראה בכנס רפואה והלכה של 'כללית' במודיעין עילית

בכנס נשמעו הרצאות מפי מומחי 'כללית' בנושאי רפואה והלכה, לימוד ההיבטים ההלכתיים בשאלות סבוכות והכרת הפיתוחים הטכנולוגיים בעולם הרפואה לצורכי פסיקה (חדשות בריאות, שיווקי)

כיכר בשיתוף כללית | כיכר השבת |
כינוס הרבנים במודעין עילית (צילום: יח"צ)

בכנס רפואה והלכה ייחודי מסוגו שהתקיים על-ידי 'כללית', השתתפו עשרות רבנים ומורי הוראה מהעיר מודיעין עלית שהגיעו ליטול חלק בדיונים ההלכתיים ולשמוע סקירה אודות הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים מפי מומחי 'כללית'.

את הכנס הייחודי פתח חבר הנהלת העיר ומנהל קשרי לקוחות של 'כללית' במודיעין עילית הרב אברהם וייס שציין את התועלת הרבה שיש בכנסים מסוג זה וההשפעה הרבה שיש למידע המקצועי ששומעים הרבנים ומורי ההוראה, כאשר בכל שכונה בעיר הם מנחים את הציבור בכל הנושאים ובפרט בכל ענייני ההלכה בהם נתקלים דבר יום ביומו, והערך המוסף ניכר היטב בקיום הכנסים הללו".

'כללית' שיזמה כנס זה לטובת רבני בית ההוראה ותושבי העיר, ניצחה על החלק הרפואי באמצעות הרצאות רפואית מיוחדות שמסרו ד"ר ישראל יולס, מנהל מרכז בריאות האישה וראש תחום רפואת נשים במחוז מרכז, ד"ר דורון גולדברג רופא מומחה בסגל הרופאים במרפאה. כמו כן, כיבד בנוכחותו ובהרצאה מרתקת ד"ר שלומי כהן מנתח בכיר בבית החולים שיבא, ומנהל יחידת האנדסקופיה גניקולוגית במדיקל סנטר.

כאמור, הכנס נערך בשיתוף בשיתוף ארגון 'לגדל' בראשות הרב שלמה טאובשאף מסר סקירה רפואית מקיפה בנושאים הנוגעים לחשוכי ילדים והאפשרויות השונות שעומדות בפניהם לסיוע על פי ההלכה.

במהלך הכנס נידונו נושאים רבים ומגוונים בהלכות הקשורות לתחומי הרפואה הדורשים, בין היתר, הבנה עמוקה של הפעולות השונות והחידושים הטכנולוגיים שפותחו במהלך השנים האחרונות. הכנס עסק בהיבטים ההלכתיים, בפסיקות השונות ובשאלות הסבוכות במענה היומיומי שמשיבים הרבנים לשואלים.

בתוך כך, הציג ד"ר יולס את הסגל הרפואי העומד לרשות לקוחות הכללית בפני הנוכחים והרחיב על התמחותם בפעולות רפואיות שונות. בדבריו ציין ד"ר יולס את החשיבות שבקיום הכנסים מהסוג הזה ואמר כי "הנהלת כללית בכלל והנהלת כללית במודיעין עלית בפרט, מחויבות בדאגה לכל הנדרש למגזר החרדי ומבטיחה להמשיך להעניק את שירותי הבריאות והרפואה בשירות, בעדינות, בדיסקרטיות ובצניעות המאפיינים את פעילות הקופה ואת המגזר שהיא משרתת".

מנהל קשרי לקוחות של 'כללית', הרב אברהם וייס, סיכם בסיפוק את הפעילות הברוכה שעושה כללית למען הציבור החרדי בכנסים ואירועים חשובים מעין אלה. הרב וייס אמר כי "הנהלת הקופה רואה לעצמה את הזכות לעמוד מאחורי יוזמות המעניקות ערך מוסף מעבר לשירות הרפואי השוטף. 'כללית' תמשיך ללוות את המגזר החרדי ולהעניק לו את השירות היעיל ביותר, המקצועי ביותר והמתאים ביותר לאורח חייו".

עם סיום הכנס הודו הרבנים לכללית על נטילת חלקם במיזם המבורך שממנו תצא הוראה, וציינו את התועלת המרובה שהפיקו מהידע שהועבר שם באופן ייחודי, מרתק ומקצועי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר