ישראל במלחמהישראל במלחמה

צפו: הדוב קפץ לבית המרקחת באורגון

לקוח לא שיגרתי קפץ לבקר בבית המרקחת RiteAid שבאשלנד, אורגון. מדובר בלא פחות מדוב שחור שיצא לחפש אוכל בבית במרקחת המקומי, לא לפני שביקר בחדר במוטל הסמוך. השוטרים שהגיעו לזירה הכניסו אותו לסל קניות, ויחזירו אותו לחפש אוכל בטבע (מעניין)

שושי מילר | כיכר השבת |

לקוחות בית המרקחת "RiteAid", בעיר אשלנד שבמדינת אורגון, וסמוך לגבולה של מדינת קליפורניה. הופתעו לראות בחנות דוב שחור קטן משוטט בחנות. מדובר בדוב קטן בן כחצי שנה, ובמשקל של כששה קילוגרמים. שאמנם עדיין אינו מסכן בני אדם, אך בהחלט מדובר במחזה שעלול להפחיד בני אדם.

עדי ראיה מספרים כי זה לפני שיצא הדוב למסע הקניות שלו בבית המרקחת, הוא נמצא משוטט בחדר במלון סמוך. אך לפני שעובדי המלון הספיקו ללכוד את הדוב, והעביר אותו לרשויות הרלוונטיות. קפץ הדוב מהחלון ועבר לשוטט בבית המרקחת שמעבר לכביש. הדוב הצליח להיכנס לבית המרקחת, בזכות הדלתות האוטומטיות שנפתחו לקראתו.

שוטרי משטרת אשלנד, אשר הגיעו עד מהרה לזירה. לכדו את הדוב הקטן, כשהם נעזרים לשם כך כסל הקניות המשמש את לקוחות בית המרקחת. לאחר מכן מסרו אותו לפקחי רשויות הטבע וחיות הבר האמריקני, שם ביצעו בדיקות רפואיות, שם גילו שהדוב היה פשוט רעב. ברשויות הטבע המקומית מבטיחים כי בקרוב ישוחרר הדוב בחזרה לטבע, כשהפעם הם מקווים שהוא גם יישאר שם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר