'לחיים' הכי מובחר

לקדש בשבת: תמיד מרגישים טעם יהודי!

אותנטי, בריא, תוסס, או בצבעי העינב הצהוב, איך תרצו את מיץ הענבים שלכם בליל הסדר? • בכל מרקם וארומה תמצאו את מיץ הענבים של קדם עומד בקדמת הבמה (צרכנות, פסח)

בשלל טעמים מובחרים. המיצים של גאולה (צילום: יח"צ)

במרכזי הקניות ומרכולים הנראות על המדפים הולכת ומשתנה, ממראות עליזים של פורים אנחנו עוברים למראות חגיגיים לקראת חג הפסח.

הרשו לנו להסב את תשומת לבכם למדפי מיץ הענבים של "קדם" ברשתות המזון ובמרכולים. אותנטי, בריא, תוסס, או בצבעי העינב הצהוב, איך תרצו את מיץ הענבים שלכם במצוות ארבעת הכוסות בליל הסדר, בכל מרקם וארומה תמצאו את מיץ הענבים של קדם עומד בקדמת הבמה.

אותנטי – מיץ הענבים המוכר והמסורתי, זה בצבעי הבורדו עם הטעם הכל כך מיוחד והארומה שהוא משאיר בסיום הלגימה שלו, מיץ ענבים טבעי לחלוטין ללא ממתיקים, מים או מוצרי טעם וריח.

דגם הלייט – מופחת הקלוריות, פיתוח חדשני ומיוחד של קדם. מיץ ענבים קל יותר, בריא יותר ומופחת קלוריות, מומלץ במיוחד לשתיית ארבע כוסות!

תוסס – אם תרצו קצת לצאת מהשגרה, לשנות ולגוון מעט בטעם מיץ הענבים, מומלץ לכם לטעום את מיץ הענבים התוסס של "קדם", תטעמו - תרגישו – תבינו!

הצהוב – כן, יש משהו בצבע הזה ובטעם המיוחד שלו שמרגיש רגוע ונינוח יותר, וכששותים ארבע כוסות, בהחלט יש מקום לשקול את האופציה הזו...

ולמהדרין, תמיד ישנה אפשרות לקנות את ארבעת הטעמים ולגוון תוך כדי ליל הסדר, למהדרין מן המהדרין, מיץ הענבים של קדם כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית לכל ימות השנה וגם לפסח.

מגוון הטעמים שמציעה קדם במוצר כל כך בסיסי לכאורה – מיץ הענבים, מאפשרת לצרכן להנות ממגוון טעמים ומרקמים ועדיין בכל אחד מהטעמים להרגיש טעם יהודי!

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר