כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
יצאו נסערים

סרט הזוועות שוב הוקרן בכנסת; כך הגיבה חטיב יאסין מרע"מ

אחרי שהכחישה חלק ממעשי הטבח בעוטף עזה, חברת הכנסת חטיב יאסין מרע"מ השתתפה היום בהקרנת סרט הזוועות של דובר צה"ל בכנסת. אלא שלפי דיווחים איחרה בכרבע שעה ולא נותרה עד הסוף (בכנסת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
מראות זוועה מקיבוץ כיסופים (צילום: אריק מרמור, פלאש 90)

אחרי שעורר זעזוע רב בפעם הקודמת לפני שבועות אחדים, היום (רביעי) הוקרן במשכן הכנסת בירושלים בפעם השנייה סרט הזוועות שהכין דובר צה"ל מהשבת המחרידה של שמחת תורה ומרגעי הטבח הקשים בתושבי עוטף עזה.

הפעם השתתפו בהקרנת הסרט חברי כנסת שלא נכחו בהקרנה הקודמת. בין היתר השתתפו בהקרנה איימון עודה וחברת הכנסת מרע"מ חטיב יאסין, שעוררה סערה לאחר שהכחישה חלק מאירועי הטבח על סמך דברים ששמעה ממישהו שראה את הוידאו.

יאסין, כך פרסם הכתב הפוליטי של כאן 11 מיכאל שמש, הגיעה להקרנה באיחור של כרבע שעה ולא צפתה בסרט עד הסוף. הכתב הפוליטי של ישראל היום יהודה שלזינגר דיווח כי היא דמעה ואף בכתה בעקבות ההקרנה.

הסרט הוקרן בשעה אחת בצהרים. לפי הדיווח של שלזינגר נרשמו עשרה חברי כנסת להקרנה וכן 12 חברי כנסת לשעבר ו-2 שרים - מירי רגב ויצחק וסלראוף.

מיכאל ביטחון תיאר אחרי שצפה, כך לפי שלזינגר, כי "היו רגעים שבהם הייתי צריך להוריד עיניים, זה קשה מאד". חבר הכנסת ואטורי מהליכוד אמר: "זוועות שאי אפשר לתאר. הם המציאו את הרוע מחדש".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר