שיחה דומעת בין קצין לאם החטוף: "החטופים שליחים להציל חיים"

קצין בצה"ל, שנטל חלק בחיפושים אחר שלושת החטופים, סיפר לבת-גלים שאער, אמו של גיל-עד כי "אתם לא יודעים כמה חיים הילדים שלכם מצילים. הם פשוט שליחים" (אקטואליה)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
בת-גלים שאער (צילום: פלאש 90)

אל ביתם של משפחת שאער ביישוב הדתי טלמון מגיעים מידי יום אנשי כוחות הביטחון ופוליטיקאים בכדי לעדכן את בני המשפחה על ההתפתחויות בחקירת חטיפת בנם גיל-עד וחבריו אייל ונפתלי.

בתחילת השבוע התקיימה שיחה מרגשת במיוחד בין בת גלים, אם החטוף, לבין קצין בצה"ל, שבסיומה פרצו השניים בבכי במשך דקות ארוכות.

אחד מהנוכחים בחדר שהיה עד לשיחה הזו, משחזר בשיחה עם "כיכר השבת" את תוכנה: "לבית המשפחה הגיע קצין בכיר בצה"ל שהגיע מיוזמתו וללא כל קשר לצה"ל ואמר להם, 'אני נמצא בחיפושים בחברון ואתם לא יודעים כמה חיים הילדים שלכם מצילים. אנחנו מוצאים תחמושת. עוצרים מחבלים. כמה חיי אדם הם הצילו!'".

אחד משתתפתי השיחה מוסיף לספר כי "אם החטוף אמרה לו, 'אני רוצה את גיל-עד בבית', הקצין השיב לה: 'עוד לא סיימנו את המבצע'. מיד לאחר אותה שיחה שניהם פרצו בבכי. הקצין הוסיף ואמר, 'אני מבין אותך, הם פשוט שליחים הילדים האלה. בזכותם יש הצלת חיים ודאית'".

משתתף נוסף שביקר בבית המשפחה מוסיף לספר על שעובר על בני המשפחה בימים האחרונים: "הם ממש עוברים ימים קשים, היום הם כבר התרגלו יותר למצב, הם השתנו מאז הימים הראשונים אבל עדיין אפשר לראות אותם מתכנסים בעצמם ומחפשים את השקט הנפשי הזה וראינו את זה בשבת האחרונה כשהם היו לבד".

"אני חושב שעצם זה שאנשים לא מפסיקים להגיע אליהם, זה גורם להם לתחושה שעם ישראל איתם ולא מתכוון לשכוח אותם. אין ספק שזה עוזר להם לשכוח את הדברים הרעים והמחשבות הטורדניות", הוסיף אחד המבקרים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר