גרשון מסיקה שוחרר ממעצר וביקר את הילדה איילה שפירא

רגע אחרי שחרורו ממעצר בית בעקבות פרשת השחיתות ב'ישראל ביתנו', ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, נפגש עם אמה של איילה שפירא שנפגעה קשה בפיגוע (בארץ)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
גרשון מסיקה עם רות שפירא (צילום: גדעון מרקוביץ')

רגע אחרי שחרורו ממעצר בית בעקבות פרשת השחיתות ב'ישראל ביתנו', ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, נפגש ביום שישי האחרון עם רות שפירא, אמה של איילה, אשר נפגעה קשה מהשלכת בקבוק תבערה על רכב משפחתה.

לפני שלושה שבועות, אושפזה איילה בת ה-11 בבית החולים תל השומר, בעקבות הפיגוע באזור מעלה שומרון. איילה שהצליחה להיחלץ מהרכב הבוער הוגדרה כסובלת מ-30-40 אחוז כוויות בדרגה ג' בפלג גופה העליון ובפנים.

מסיקה אמר בעקבות המפגש בבית החולים תל השומר: "באתי לחזק את איילה ומשפחתה ויצאתי מחוזק מדבריהם. משפחת שפירא היא דוגמא ומופת להתיישבות הציונית בשומרון. התאוששות של איילה מוכיחה שהתפילות של כולנו נענו. הדרך עד לרפואתה השלמה עדיין רחוקה ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח זאת".

"ניסיון הפיגוע הזה היה של מחבלים שביקשו להטיל פחד ואימה על אנשי השומרון. המועצה האזורית שומרון ואני בראשותה נעשה כל שביכולתנו כדי להגביר את תחושת הביטחון האישי של כל התושבים, והדרך לכך היא בטיפול נחוש יותר של הממשלה והצבא מול המפגעים", הוסיף מסיקה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר