"הדמעות זולגות"

יואב שורק גילה: דביר נאבק במחבלים

אביו של דביר שורק, תלמיד הישיבה שנרצח בידי מחבלים, קיבל לידיו את החפצים והתמונות שהיו ברשות בנו בעת הרצח, חשף פרטים מחקירת הפיגוע ופרסם פוסט מרגש (אקטואליה)

דוד הכהן | כיכר השבת |
דביר שורק הי"ד (צילום: באדיבות המשפחה)

תלמיד הישיבה דביר שורק הי"ד נאבק ברוצחיו, עד שאלו הצליחו להכריע אותו - כך עולה מחקירת המחבלים, שבידי כוחות הביטחון.

כזכור, לפני חודשיים ירד הצעיר בן ה-19 בתחנת האוטובוס בגוש עציון ליד מגדל עוז, בקרבת ישיבת 'מחניים' בה למד - ונרצח במקום על ידינ ציר סאלח חליל וקאסם עארף, שלושה פלסטינים ממשפחת עצאפרה מהכפר בית כאחיל, שארבו לו בתוך רכבם.

בפוסט שהעלה היום (שני) יואב שורק, האב השכול, גילה כי "מחקירת המחבלים למדנו שבניגוד למה שחשבנו בתחילה, דביר לא הותקף מאחור בבלי דעת - אלא נחסם על ידי מכוניתם, הותקף מקדימה וניסה להדוף אותם ולצעוק".

"בשניות חייו האחרונות בוודאי ידע שהוא מצטרף לרשימה הארוכה מדי של מוסרי הנפש על האדמה הזו, אותה אהב כל כך, ושלה רצה להוסיף, והספיק להוסיף, רק הרבה חיים והרבה טוב", כותב יואב בהתרגשות.

עוד הוא סיפר: "קיבלנו כעת, לאחר שהוגשו כתבי אישום כנגד הרוצחים, מידי קצין החקירות היקר אלעזר, את החפצים שהיו על דביר שלנו הי"ד ברגעיו האחרונים. ביניהם הארנק, שהיו בו בעיקר כרטיסים - ושתי תמונות (גזורים מהדפסת מדפסת) של עצמו, כילד, אותן החזיק ב'חלון' השקוף שבתוך הארנק. על כך, אגב, לא ידענו. והנה נפרש דיוקנו של איש צעיר".

"עוד קיבלנו - את הטלפון, שעוד נחלוב ממנו תמונות והתכתבויות בע"ה, ואת המתנות שקנה למוריו - שני ספרים, אחד מהם מוכתם בדם, שלוש תמונות ממוסגרות של תלמידי השיעור, כיפה מיוחדת אחת".

הפריטים שהועברו למשפחה (צילום: מתוך פייסבוק)

האב השכול מסיים את דברו במשפט הבא: "והבטן מתקפלת, הכוחות מתנקזים החוצה, התהום נפערת, הדמעות זולגות. ילד, גבר, יפה ואהוב שלנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר