כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
נזק לביהכ"נ

נעצר חשוד בניסיון להצית בית כנסת ברמלה

מתפללי בית הכנסת "איילת השחר" בעיר רמלה, הזדעזעו לגלות כי אלמוני פרץ לבית הכנסת וניסה להצית את המקום הקדוש. בצהריים, המשטרה עצרה חשוד במעשה (אקטואליה)

(צילום: לפי סעיף 27א)

מתפללי בית הכנסת "איילת השחר" בעיר רמלה, הזדעזעו הבוקר (שני) לגלות כי אלמוני פרץ לבית הכנסת וניסה להצית את המקום הקדוש. שעות ספורות לאחר מכן, המשטרה עצרה חשוד במעשה.

המתפללים, שהגיעו אל בית הכנסת ברחוב הגדוד העברי ברמלה, גילו כי למקום נגרם נזק, לאחר שכסאו של הרב שהיה סמוך לארון הקודש - נשק כליל, בעוד ספרי קדוש וציוד יקר ערך אחר, נמצאו מפויחים.

המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח על שריפה שפרצה בבית כנסת ברמלה שגרמה לנזק במקום. חוקרי תחנת רמלה שהגיעו לזירה החלו בסריקות אחר חשודים פוטנציאלים לצד איסוף ממצאים בזירה.

עם התקדמות החקירה, עצרו השוטרים לפני זמן קצר חשוד, תושב רמלה, בן 30, לחקירה בתחנה בחשד למעורבות באירוע. מחר יובא החשוד בפני שופט לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

  • בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא''ל desk@kikar.co.il.
(צילום: לפי סעיף 27א)
(צילום: לפי סעיף 27א)
(צילום: לפי סעיף 27א)

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר