בפעם ה-13 ברציפות!

רבים נרשמים להגרלת יד לאחים על ספר התורה

זה כבר הפך למסורת שרבים מצפים לה: בפעם ה-13 ברציפות יערוך יד לאחים הגרלה על ספר תורה מהודר ומפואר בין כלל השותפים למצוות פדיון שבויים שעורך הארגון, וכמידי שנה מציפים המוני פניות של יהודים מכל רחבי הארץ את מוקד ההרשמה להגרלה (בארץ)

(צילום: יח"צ)

ביד לאחים אומרים כי נוסף למצווה החשובה של כתיבת ספר תורה, הזוכה יוכל להכניס את ספר התורה בו יזכה לבית הכנסת שלו, לזכותו או לעילוי נשמת יקיריו.

עוד אומרים בארגון כי מי שיצטרף להגרלה עד ליום ראשון א' בסיון (21.5 למניינם) יכנס בחינם להגרלת בינתיים משתלמת על פרסים שווים במיוחד!

הפרס הראשון יהיה 100,000 שקלים!

פרסים יקרי ערך נוספים יהיו:

1) חופשה זוגית במלון המפואר 'ניר עציון'.

2) ש"ס שוטנשטיין, הסט השלם, המהדורה הגדולה בשווי 7,000 שקלים.

3) שואב-שוטף מבית 'טינקו'.

ההגרלה, תיערך בעז"ה בערב חג השבועות, ביום רביעי ד' בסיון (24.5.23 למניינם) ומהמוקד הטלפוני נמסר כי למרות הגדלת מספר הקווים של המוקד, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים.

ניתן גם לפנות ולהצטרף מכאן >>

כבשנים עברו, במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, במימון תהלוכת הכנסת ספר התורה, בסעודת המצווה ואפילו ברכישת בגדי שבת לכל המשפחה לרגל המעמד...

כמו בכל שנה גם הפעם נרשמו התארגנויות מעוררות השתאות של קהילות ובתי כנסת בהם הכריזו הגבאים על מבצע שבו נקרא כל הקהל להשתתף בהגרלה על מנת להעניק לבית הכנסת ספר תורה שיוכנס אליו ברוב פאר והדר, וכן נעשו פניות מיהודים שרצו לדעת האם ניתן להכניס את ספר התורה לעילוי נשמת נרצחי הפיגועים האחרונים.

לשאלת רבים: המחזיקים בתרומה בהוראת קבע לפעילות יד לאחים יכנסו להגרלה בחינם, אחרי שיזינו במערכת יד לאחים את הקוד האישי המיוחד שנשלח בימים אלו לביתם במכתב מיוחד. מי שאינם רשומים ורוצים להיכנס להגרלה הנדירה מוזמנים כאמור לחייג למוקד ההרשמה המיוחד או להיכנס לאתר הארגון.

להצטרפות להגרלה ההיסטורית חייגו 9234* או כנסו לכאן >>

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר