לאחר שנתיים של טיפולים בארה"ב: הילד לייזר גלפרין נחת בישראל

שנתיים לאחר שנפצע קשה בשריפת שפרצה בביתו בקריית מלאכי, הילד לייזר גלפרין נחת אמש (רביעי) בישראל, לאחר טיפולים ארוכים ומורכבים בבית-חולים בארה"ב. בשדה-התעופה המתינו לו בני משפחתו. בראש המשלחת, לצד הוריו, עמד הסב, הרב שמעון רוזנברג, עם נכדו מוישי הולצברג. צפו בתיעוד

ישראל אהרן | כיכר השבת |

שנתיים לאחר שנפצע קשה בשריפת שפרצה בביתו בקריית מלאכי, הילד לייזר גלפרין נחת אמש (רביעי) בישראל, לאחר טיפולים ארוכים ומורכבים בבית-חולים בארה"ב.

בשדה-התעופה המתינו לו בני משפחתו. בראש המשלחת, לצד הוריו, עמד הסב, הרב שמעון רוזנברג, עם נכדו מוישי הולצברג.

"הייתה התרגשות עצומה בשדה-התעופה", סיפר הרב רוזנברג בראיון שהעניק לאתר חב"ד - COL, "לראות את לייזר צועד על פורטזות ומחייך, גרם לכולנו תחושה של שמחה גדולה. נכון, לא מדובר ברגליים ממש, אבל כשאנחנו חושבים על מצבו הקשה לפני שנתיים, אז הוא היה בסכנת חיים מוחלטת, ולראות אותו כעת הולך ומחייך - אין מילים. פשוט אין מילים לתיאור השמחה".

הרב רוזנברג נזכר באותם ימים. "לייזר היה עם 85 אחוזי כוויה. הסיכוי שיחלים היה קלוש, אבל בחסדי השם ובניסים גדולים הוא חזר להיות כאחד האדם", הוא אומר בקול נרגש.

על הרגעים בשדה-התעופה, סיפר: "ברכנו 'שהחיינו' בשם ומלכות וברכת 'הגומל לחייבים טובות'. ישבנו בשדה-התעופה והתוועדנו על רגעי החסד ועל הנס הגדול. הודינו להקדוש-ברוך-הוא שאין ללייזר ברוך השם נזק באיברים הפנימיים".

לייזר אומנם נחת בארץ, אבל ממתינה לו עוד תקופת שיקום. "אני רוצה להודות לכל מי שעזר בגופו, בממונו ובנפשו ונשמח אם ימשיכו לסייע הלאה בהוצאות השיקום", מסיים הרב רוזנברג.

(צילום: שלמה ניימרק, COL)
(צילום: שלמה ניימרק, COL)
(צילום: שלמה ניימרק, COL)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר