המשטרה והעירייה מסבירים

"השמועות לא נכונות, לא היה אירוע ביטחוני"; מה קרה בצפון?

"תושבים יקרים, בדקות האחרונות מופצות שמועות רבות על אירוע ביטחוני בקריית שמונה. השמועות לא נכונות", הסבירו מוקדם יותר היום בעיריית קריית שמונה, וכעת המשטרה הוציאה הבהרה רשמית (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |

שמועות לא נכונות: לאחר שאמש (ראשון) הופל כלי טיס שהגיע ככל הנראה מסוריה, הרוחות סוערות בצפון, ותושבים נלחצו מדיווחים לא מאומתים על אירוע ביטחוני באזור.

מטעם המשטרה נמסר בשעה זו: "במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח על אדם שהגיע למרכז הרפואי באיזור העיר קרית שמונה כאשר הוא פצוע במצב בינוני כתוצאה מפיצוץ של חפץ שאינו מזוהה".

"עם קבלת הדיווח שוטרי המחוז הצפוני הגיעו לזירת האירוע והחלו באיסוף ממצאים. מחומר החקירה שנאסף עד כה עולה כי הפצוע (23, מטולה) התעסק עם חומרי נפץ בגן ציבורי".

"הפצוע נעצר ובשלב זה החקירה נמצאת בראשיתה", עדכנה כעת משטרת ישראל.

מטעם עיריית קריית שמונה נמסר: "תושבים יקרים, בדקות האחרונות מופצות שמועות רבות על אירוע ביטחוני בקריית שמונה. השמועות לא נכונות! המשטרה מטפלת באירוע שהתרחש במטולה. כתוצאה מהאירוע הגיע נפגע באופן עצמאי לקבל טיפול רפואי במוקד הרפואי בקריית שמונה".

העירייה כתבה עוד לתושבים: "המשטרה חוקרת את האירוע ונעדכן בסיום החקירה. בנוסף, במהלך היום ייתכן ויישמעו הדי פיצוצים כתוצאה מפעילות פינוי מוקשים באזורנו. כאמור, השיגרה בקריית שמונה נמשכת כסידרה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר