כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
לאחר החזרה לשגרה

ראש העיר שדרות תוקף: "ישראל נותנת חסינות למחבלים"

ראש העיר שדרות אלון דוידי תוקף הבוקר את המדיניות הישראלית מול ירי הרקטות מעזה בעקבות הודעת צה"ל על חזרה לשגרה, ומתריע: "זו מדיניות רופסת שאנחנו נשלם עליה מחיר בקיץ" (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
שדרות, אתמול (צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת)

ראש העיר שדרות אלון דוידי תוקף הבוקר (רביעי) את המדיניות הישראלית מול ירי הרקטות מעזה בעקבות הודעת צה"ל על חזרה לשגרה.

"אנחנו נמצאים בהרפתקה של מספר חודשים בעוטף ובשדרות", אמר ראש העיר. "המציאות היא שממשלת ישראל מאמצת מדיניות של מתן חסינות למחבלים, זו מדיניות רופסת שאנחנו נשלם עליה מחיר בקיץ".

לדברי, "החמאס והג'יהאד עשו את מה שהם רצו, הם עשו את זה שבוע שעבר והם ימשיכו גם בהמשך. זו מדיניות כושלת. זו מדיניות שגויה של רה"מ, שר הביטחון וממשלת ישראל. המחבלים יורים על מנת להרוג והם לא משלמים שום מחיר. המושג של חיסול מחבלים יצא מהלקסיקון של הנהגת מדינת ישראל".

ראש העיר המשיך ואמר: "התקדמנו ולא יורים רק על סוכות מציל ליד החוף, אבל זה לא מספיק, צריך לחסל את ראשי הטרור. זה נראה כאילו מישהו חתם מתחת לשולחן הסכם שצה"ל לא יהרוג אותם.

"במצטבר, החמאס והג'יהאד שולטים במציאות של חצי מיליון מתושבי מדינת ישראל, הם מחליטים מתי לירות ומתי ליזום ומדינת ישראל נגררת ולא יוזמת, לא מנהלת שום דבר".

עוד אמר דוידי: "אי אפשר כל פעם להגיד שבגלל שאין פתרון מושלם, אז נישאר בפתרונות ההזויים שממשלת ישראל מציעה היום. אין הגיון במדיניות שמאפשרת חסינות למחבלים, זו פגיעה בביטחון מדינת ישראל. צריך לעבור לשלב היוזמה, אנחנו מתפארים שאנחנו יודעים להגיע לאיראן וסוריה ופה 2 מטר מאיתנו, יש צבא של מחבלים שמדינת ישראל לא הורגת אותם ונותנת להם ליזום ולתקוף".

גם ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן מתח ביקורת חריפה ואמר כי "המציאות שנכפתה עלינו היא מציאות הזויה לחלוטין וההחלטה על ״הפסקת האש״ מוכיחה שוב שמי שמנהל את האירוע אלו ארגוני הטרור ולא מדינת ישראל| אם עד עכשיו נגררנו ורק הגבנו, היום אנחנו אפילו לא מגיבים כפי שמצופה ממדינה ריבונית כאשר מסכנים את חיי תושביה!

"ככה לא מייצרים ביטחון, כך פוגעים בביטחון שלנו. אני דורש ממשלת ישראל והעומד בראשה להורות לכוחות הביטחון ליזום פעולות התקפיות קשות ולפגוע בראשי ארגוני הטרור השפלים ואנו מצידנו ניתן גיבוי מלא לצה״ל וכוחות הביטחון לפעול על מנת להחזיר את ההרתעה ואת שגרת החיים לתושבים שלנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר