כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"בודקים את התא"

מצב חירום הוכרז במהלך החג בכלא מעשיהו - זו הסיבה

סוהרים הבחינו בסורג שנעקר ממקומו | מצב חירום הוכרז בכל הכלא | האסירים פונו מהתא וייבדקו שאר התאים | שב"ס: "נחקור את האסירים" (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
תיעוד הסורג העקור (צילום: דוברות שב"ס)

אירוע חריג בכלא מעשיהו: סוהרים גילו היום (שבת) באחד מתאי הכלא בו שוכנים מספר אסירים, כי אחד משלושת שכבות הסורגים בתא המאסר יצא ממקומו. בדיקה מהירה העלתה כי בסורג לא בוצעה פעולת חבלה ולא התגלו עקבות חיתוך או ניסור.

בשב"ס מעריכים כי הסורג נעקר ממקומו בשל עבודות שיפוץ המתבצעים לאחרונה בכלא אולם למרות זאת הוחלט על שליפת האסירים מהתא והעברתם לחקירה בכדי לאמת ולאשש את ההערכה כי עקירת הסורג לא בוצעה על ידם.

משב"ס נמסר: "היום, 30.09, בשעות הצהריים, במהלך בדיקת סורגים באחד האגפים בבית סוהר ׳מעשיהו', הבחינו הסוהרים בסורג, אחד מתוך שלוש שכבות סורגים, אשר יצא ממקומו בחלון התא, ללא סימני חיתוך או עקירה".

בשב"ס ציינו את פעולות החירום שבוצעו עם גילוי הסורג העקור: "הוכרז מצב חירום בבית הסוהר, בוצעו חיפושים נרחבים בשאר אגפי בית הסוהר אשר לא העלו ממצאים חריגים. בימים אלה נמצא בית הסוהר תחת שיפוצים נרחבים וגורמי הבינוי בשב"ס יבדקו את המבנה לצד שליפת האסירים המעורבים מהתא וחקירתם".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר