נגרם נזק | תיעוד

במטח האחרון: רקטות נחתו בלב שכונה בעיר קריית שמונה

במטח האחרון מכיוון לבנון על ערי הצפון, נפלה קטיושה בלב שכונת מגורים בקריית שמונה ונגרם נזקים לבתים, רכבים ובתי עסק סמוכים | במקביל נפלו עוד קטיושות באזורים אחרים בעיר | תיעוד מזירת הנפילה בשכונה (חדשות בארץ)

מישאל לוי | כיכר השבת |
זירת הנפילה, הערב (צילום: דוברות המשטרה)

לפני מספר דקות (ראשון) נשמעה אזעקת צבע אדום, בקריית שמונה, תל חי, מטולה, במבואות חרמון ועוד, אחת הקטיושות נפלה בלב שכונת מגורים בקריית שמונה וגרמה נזק רב, אך בחסדי שמיים לא דווח על נפגעים בנפש.

מדוברות קריית שמונה נמסר: "במטח הקטיושות שנורו על העיר קריית שמונה, נחת טיל בלב שכונת מגורים. נגרם נזק לרכבים, לבתים ולבית עסק".

כעבור זמן קצר נמסר עדכון: "בנוסף לפגיעת טיל בלב שכונת מגורים בקריית שמונה, אותרו עוד 2 נפילות בתוך העיר. נגרם נזק לתשתיות. בשלב זה לא דווח על נפגעים בנפש. צוותי החירום של העירייה ממשיכים להסתובב בעיר במטרה לאתר מקומות נוספים של נפילות".

זירת הנפילה (צילום: יניב שנפר, דוברות קריית שמונה)

מדוברות המשטרה נמסר: "המשטרה מטפלת כעת במספר זירות נפילה של פריטי רקטה בסביבת העיר קרית שמונה ללא דיווח על נפגעים בשלב זה, באחת מזירות הנפילה פרצה שריפה וכוחות הכיבוי פועלים כעת במקום".

עוד נמסר: "שוטרים וחבלני המשטרה של מחוז צפון מבודדים כעת את זירות הנפילה וסורקים אחר שרידים נוספים, לשם הסרת סיכון נוסף לציבור. משמעת אזרחית - מצילה חיים".

זירה נוספת של נפילה (צילום: דוברות קריית שמונה)

מדוברות כבאות והצלה לישראל מחוז צפון נמסר: "שריפת רכב ושריפה בשטח פתוח כתוצאה מפגיעת רקטה בקרית שמונה. בשעה 19:20 התקבלה הודעה במוקד 102 על שריפת רכב ושריפה בשטח פתוח כתוצאה מפגיעת רקטה בקריית שמונה. 4 צוותי כיבוי מתחנת גליל-גולן בפיקודו של מפקד המשמרת רב-רשף דרור בוחניק הגיעו לזירות השונות. צוותי לוחמי האש פועלים לסריקות אחר לכודים וכיבוי הרכב, במקביל צוותים נוספים במאמץ לכיבוי השריפה בשטח הפתוח. כרגע לא ידוע על נפגעים".

"אנו קוראים", נמסר לסיום ממשטרת ישראל, "לתושבים להישאר במרחבים המוגנים, להימנע מהגעה לזירות ולא להתקרב או לגעת בשרידי רקטות העשויים להכיל חומר נפץ ולדווח על כך ללא דיחוי למוקד 100 של משטרת ישראל".

זירת הנפילה (צילום: יניב שנפר, דוברות קריית שמונה)
זירת הנפילה (צילום: דוברות קריית שמונה)
זירת הנפילה (צילום: דוברות קריית שמונה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר