"נשק מציל חיים"

השר איתמר בן גביר ביקר בניר עוז; זה המסר שהוא למד שם

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ביקר בקיבוץ ניר עוז, כאורחו של ירון מאור, שנלחם במחבלים בטבח שמחת תורה והציל את משפחתו | הוא נתקל במחאה של תושב אחד ולאחר הביקור פרסם את המסר שלמד שם | צפו (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בן גביר בביקור בני עוז (צילום: מתוך חשבון הטוויטר של השר)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, יו"ר 'עוצמה יהודית' הגיע היום (שלישי) לביקור בקיבוץ ניר עוז, כאורחו של ירון מאור, שנלחם במחבלים בטבח שמחת תורה והציל את משפחתו.

בכניסתו לקיבוץ, נראה אחד התושבים ממתין לבדו לרכבו של השר, ומכריז כי הוא "אישיות לא רצויה" בקיבוץ. בחלק מכלי התקשורת נטען כי בן גביר ביקר במקום "על אף התנגדות חברי הקיבוץ", בעוד, כאמור, רק תושב אחד מחה על ביקורו.

"מתו לנו חברים במשמרת שלו", הוסיף התושב במחאתו, "הוא הבטיח עוצמה יהודית. אנחנו פצועים, אנחנו עם דם בבתים ודם בנשמות שלנו".

המחאה הקטנה הזו לא הפריעה כמובן להליך הביקור, ובן גביר הסתובב עם ירון מאור בביתו החרב ושמע ממנו על קרב הגבורה אותו ניהל עם אקדח בלבד מול עשרות מחבלים החמושים ברימונים וקלצ'ניקובים.

לאחר הביקור, פרסם השר בן גביר סרטון ובו הציג את המסר שהוא למד: "ירון מאור מניר עוז הזמין אותי היום כדי לראות ולשמוע את הסיפור ההירואי שבו הציל את משפחתו בקיבוץ, ראיתי את הבית החרב ושמעתי על קרב הגבורה אותו ניהל באמצעות אקדח בלבד מול עשרות מחבלים חמושים. אני מודה לו על ההזמנה, ירון הוא ההוכחה שנשק מציל חיים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר