בתוך יממה

המשטרה מתכננת; כתב אישום נגד החשודה בתקיפת סילמן - כבר מחר

אחרי חקירה בהולה, המשטרה הודיעה בהפתעה בדיון בבית המשפט המחוזי בלוד כי בכוונתה להגיש כתב אישום נגד ירדן מן, החשודה שתקפה את השרה להגנת הסביבה, היום הוארך מעצרה ביום אחד בלבד (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
השרה סילמן, הותקפה לכאורה (צילום: Photo by Yonatan Sindel/Flash90)

המשטרה הודיעה הערב (רביעי) בבית המשפט המחוזי בלוד כי בכוונתה להגיש עד מחר בצהריים כתב אישום נגד ירדן מן, תושבת רחובות, החשודה בתקיפת השרה סילמן. כך דווח ב Yent

מי שהודיע על כך בבית המשפט היה נצג המטרה שבכלל ביקש בתחילה להאריך את מעצרה של החשודה בחמישה ימים לצורך השלמות חקירה, בית המשפט אישר למעשה הארכה של יום אחד בלבד וכאמור, בכוונת המשטרה להגיש כתב אישום בחשד לעבירות של תקיפת עובדת ציבור באיומים והיזק לרכוש בזדון

עו"ד יוני נוסנבאום, המייצג את החשודה, הביע תדהמה כששמע על הכוונה להגיש כתב אישום מחר. "כל החקירה המשטרתית מדיפה ריח פוליטי. הלחץ הפוליטי שמופעל על המשטרה הוליד כתב אישום במהירות שיא", קבע ניסנבאום. "רק בבוקר היום ביקשו חמישה ימי מעצר וטענו שעוד צריכים לחקור - ולפתע הערב בדיון מצהירים על כתב אישום. מדובר בחקירה פוליטית שמטרתה לאיים על אנשי המחאה ולהראות להם מה יעלה בגורלם של המוחים".

הוא הוסיף: "זה הזוי לחלוטין. אם התיק בתביעות לאיזה שיבוש חקירה המשטרה טוענת? מדוע היא עצורה עד מחר בבוקר והערעור נדחה? רק הבוקר ביקשו לחקור ולפתע בערב כבר יש להם הצהרה להגיש כתב אישום. אם רוצים להגיש כתב אישום מדוע היא עדיין במעצר? זה לחץ פוליטי".

כפי שדיווחנו הבוקר, החשודה תושבת רחובות בשנות ה 50 לחייה, מורה במקצועה ומתמודדת לבחירות למועצת העיר רחובות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר