"נעמוד על טוהר הבחירות" | צפו

שר הפנים ארבל אירח את יו"ר הכנסת והנשיא במרכז השליטה

שר הפנים ארבל, אירח היום - יום הבחירות לרשויות המקומיות 2024, את הנשיא הרצוג ויו"ר הכנסת אוחנה, במטה יום הבחירות בגני התערוכה והסביר להם על העבודה שנעשית | צפו (חדשות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
שר הפנים ארבל, היום

שר הפנים משה ארבל פתח את הבוקר (שלישי) בהצבעה בקלפי במתנ״ס י״ד הבנים בפ״ת ואמר: ״הבחירות לרשויות המקומיות משפיעות על חיי האזרחים לא פחות מהבחירות לכנסת. אני קורא לאזרחי ישראל לממש את זכותם לצאת ולהצביע. אנחנו נעמוד יחד עם משטרת ישראל על טוהר הבחירות בכל רחבי הארץ״

כשהגיע למרכז השליטה של משרד הפנים בתל אביב אמר: ״הבחירות המתקיימות היום ב-242 רשויות מקומיות הן הזדמנות עבור התושבים להשפיע ולעצב את שיגרת חייהם. הטלת פתק קטן בקלפי טומנת בחובה השפעה גדולה. אני קורא לכולם לנצל את יום השבתון ולצאת להצביע״.

יו״ר הכנסת ח״כ אמיר אוחנה הגיע לסיור במרכז השליטה הארצי של מערכת הבחירות לרשויות המקומיות בגני התערוכה.

במהלך הסיור סקרו בפניו השר והמנכ"ל את עבודת המטה והתנהלות ההצבעה ברחבי הארץ כולל סקירה על מכלול אמצעי השליטה, הדיווחים וההתרחשויות המנוהלות ממרכז השליטה הארצי שבו פועלים גם קציני פיקוד העורף והמשטרה.

במרכז השליטה | צפו (צילום: דוברות)

יו״ר הכנסת שיבח את השר ואת עבודת המשרד הנפלאה שיום הבחירות ומערכת הבחירות יעברו בצורה הטובה ביותר.

שר הפנים ארבל אירח לאחר מכן את נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ורעייתו במרכז השליטה של משרד הפנים בגני התערוכה.

במהלך הביקור השתתף הנשיא בישיבת חיתוך מצב בהשתתפות שר הפנים משה ארבל, מנכ"ל המשרד, רונן פרץ והמפקח הארצי על הבחירות ריאן גנאם, אשר סקרו בפניי הנשיא את מגוון מערכות השליטה, הבקרה והדיווחים במרכז השליטה והציגו בפניו תמונת מצב של יום הבחירות לרשויות המקומיות בין השאר על תפקוד הקלפיות הנגישות לאנשים עם מוגבלויות.

נשיא המדינה הרצוג: ״אני שמח להיות כאן במשלט המרכזי של משרד הפנים, אני מודה לשר הפנים ולמנכ״ל המשרד שמוביל מערכת בחירות טובה שנעשתה פה. השלטון המקומי הוא חלק חשוב מהחיים, למרות המצב הקשה עם ישראל יוצא להצביע בהליך דמוקרטי, אני מקווה שהשלטון המקומי יעלה ויפרח גם בשיגרה וגם בעת חרום. אני קורא לכל אזרחי ישראל לצאת להצביע״.

שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום
שר הפנים ארבל, היום

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר