היה אמור להצביע

בלילה שלפני שמחת תורה התקבלו 4 "סימנים משמעותיים"

כל סימן מאותם סימנים לא העיד בנפרד ובפני עצמו על כוונת ארגון הטרור לפתוח במלחמה נגד ישראל אולם חיבורם יחד היה אמור להכריע שעומדת לפרוץ מלחמה (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
(צילום: Chaim Goldberg/Flash90)

שלושה סימנים "משמותיים" התקבלו בליל שמחת תורה השנה, שעות אחדות לפני מתקפת הפתע של מחבלי החמאס הרצחניים על אזרחי עוטף עזה. כך דווח אמש בחדשות 12.

לפי הדיווח, כל סימן מאותם סימנים לא העיד בנפרד ובפני עצמו על כוונת ארגון הטרור לפתוח במלחמה נגד ישראל אולם חיבורם יחד היה אמור להכריע שעומדת לפרוץ מלחמה. מדובר בשלושה סימנים מעבר לסימן הנוסף, שפורסם כבר, בהפעלת מאות כרטיסי סים ברצועה.

לא דווח מהם אותם סימנים מעידים. דובר צה"ל דניאל הגרי אמר שהתחקיר סביב אירועי שמחת תורה יערך בהקדם ויוצג לציבור.

ביום שני השבוע נחסף כי שעות ספורות לאחר שאותם מחבלי נוח'בות ארורים יצאו למסע ההרג וההשמדה ברחבי הקיבוצים והישובים בדרום, הם החילפו בטלפונים שלהם את הסימים, לסימים מחברה ישראלית.

על פי הידוע, הסימים היו אמורים לשמש את המחבלים בזמן הטבח בישראל והרמטכ"ל קיבל על כך התרעה, שככל הנראה אם הייתה נלקחת ברצינות, האסון היה קטן בהרבה.

הפרטים נחשפו מספר ימים לאחר פרוץ המלחמה, אך על פי ווינט, הצנזורה הצבאית הטילה איפול על הפרשייה החמורה.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הטענה כי הרמטכ"ל הכיר אלף סימים שנדלקו בחצות ולא עדכן על כך היא האשמה שקרית. אירועי הלילה שקדם ל-7.10 יתוחקרו לעומקם באופן מלא ויוצגו באופן שקוף לציבור".

כאמור, מדובר בסימן אחד בלבד מתוך ארבעה, שקדמו לאותו יום שחור.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר