הרועה הנעדר

מלחיץ: 3 חוליות שתכננו לחטוף רועי צאן נעצרו באחרונה

למרות ההתרעות הרבות ותפיסת שלושת חוליות המחבלים שתכננו לבצע חטיפה או פיגוע לאחרונה בחווה, בצה"ל מסרבים כבר שעה ארוכה לבצע חסימות ובידוקים ביציאות מהכפרים באזור ומונעים מתושבים שהגיעו למקום לחסום בעצמם (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
בנימין אחימאיר (צילום: דוברות המשטרה)

ברקע החיפושים הנרחבים שנערכים בשעות האחרונות אחר רועה צאן בן 14 מחוות מלאכי השלום בבנימין שנעדר משעות הבוקר, מתברר כעת כי רק בשבוע שעבר דיווחו במערכת הביטחו לתושבי החווה כי שלוש חוליות מחבלים מהאזור לבצע חטיפה או רצח של רועי צאן מהחווה, נעצרו לאחרונה.

2 מחוליות המחבלים שנתפסו הינם מהכפר אל מועייר הסמוך והשלישית מכפר מאלכ שליד כוכב השחר. האחרונה שבהם ככל הנראה נתפסה אך לפני מספר שבועות לאחר שתכננה כמו 2 החוליות האחרות לחטוף או לרצוח את מנהל המשק של חוות מלאכי השלום ורועים נוספים מהחווה.

(צילום: באדיבות המצלם)

למרות ההתרעות הקונקרטיות ותפיסת החוליות שתכננו לבצע פיגוע בחווה, מסרבים בצה"ל כבר שעה ארוכה לבצע חסימות ובידוקים ביציאות מהכפרים באזור ומונעים מתושבים שהוקפצו למקום לבצע בידוקים בעצמם.

תושבים רבים שהוקפצו למקום מתארים כי בצה"ל מנהלים את האירוע כאילו מדובר במקרה של נעדר קלאסי ולא לוקחים בחשבון אפילו תרחיש של חטיפה.

בחוות דורשים מצה"ל להיכנס באופן מיידי לכפרים ולפעול בהתאם לאירוע חטיפה על מלא.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר