ישראל במלחמהישראל במלחמה

גבי גזית ייחדל לשדר ברוב ימי השבוע, מחליפו: גיא זהר

גבי גזית, שדר רדיו 103, יחדל לשדר מידי יום, וישדר רק בימי חמישי, כך הודיעה הנהלת הרדיו שקיבלה את בקשתו של גזית להפחית בעומס שנוצר בעקבות הגשת תכנית יומית. את מקומו יחליף גיא זהר. לפני כשלוש שנים, הסעיר גזית את המדינה כשכינה את החרדים 'תולעים' (ברנז'ה)

שאול כהנא | כיכר השבת |
גבי גזית (צילום: פלאש 90)

כאן הסתיימו שידורי ההסתה? מגיש תכנית האקטואליה המובילה בתחנת הרדיו 103 FM גבי גזית, יחדל מלשדר ברוב ימי השבוע השונים, כשאת מקומו יחליף מגיש ערוץ 10 גיא זהר. גזית ימשיך במקביל את שידוריו בימי חמישי.

לאורך תקופה שידוריו בתחנת הרדיו, עורר גזית סערות רבות, כשהתבטא בצורה חריפה וחסרת רסן כנגד המגזר החרדי. הזכורה מכולן הייתה התבטאות של גזית לפני כשלוש שנים, במהלכה השווה בין חרדים ל"תולעים".

"החרדים האלה, העלוקות, התולעים האלה. אלה שלא משרתים בצבא אבל עצם קיומם בבתי המדרש, בישיבות ובכוללים מושתת על היסוד שצה"ל הוא מגן העם. החרדים שונאים את המדינה. יש להם יראת שמיים כלפי הבורא שלהם, שאין להם מושג אגב מהי עמדתו לגבי מדינת ישראל כי מזמן הוא כבר הפסיק לדבר איתם, ובשם אמונות פרמטיביות חשוכות שטופות שנאה הם מבזים את המדינה בכל רגע נתון העולה מלפניהם" השתלח אז גזית.

יחליף את גזית, גיא זהר (צילום: פלאש 90)

היום, פורסם כי גזית יחדל מלשדר ברוב ימי השבוע, כשאת מקומו יחליף גיא זהר. מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, איל פאר צוטט ב'וואלה!' כאומר: "גיא זהר נבחר להגיש את רצועת האקטואליה היומית ברדיו ללא הפסקה לאחר תקופה ארוכה של חיפושים אחר מחליף ראוי לאחת התוכניות החשובות ביותר שלנו, תוכנית ביקורתית שפועלת למען רווחתו של האזרח ושואפת להאיר את המקומות החשוכים בחברה שלנו".

בתחנת הרדיו ציינו כי פרישתו של גזית משידורים ברוב ימי השבוע הגיעה לאור בקשה מצידו להפחית את העומס שנוצר עבורו בעקבות הגשת תכנית יומית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר