קידום

´קו עיתונות דתית´ משנה את פניה

התרעננות: רשת ´קו עיתונות דתית´ מתרחבת, שלמה קוק מונה לעורך ´השבוע בירושלים´, ובקרוב: עיצוב חדש לעיתוני הרשת (מדיה)

חנוך לס | כיכר השבת |

ההתעוררות הכלכלית והיציאה מהמשבר נותנת את אותותיה גם בתחום העיתונות החרדית. אחרי תקופת צמצומים, החלה רשת 'קו עיתונות דתית' במהלך גדול של התרחבות ורענון עיתוני הרשת, מהלך שבסופו תשנה כנראה 'קו עיתונות דתית' את פניה לחלוטין.

לפני כחודש הוציאה רשת 'קו עיתונות דתית' עיתון חדש - 'השבוע באלעד'. זו הייתה הסנונית שבישרה על ההמשך, ואכן בקרוב צפויים עיתונים דומים נוספים לצוץ בערים נוספות, כמו מודיעין עילית, אשדוד, ואיכא דאמרי, אף ביתר ובית שמש.

במסגרת השדרוג וההתרבות, צפויים ב'קו עיתונות' לשנות את העיצוב הנוכחי, הוותיק מאוד של עיתוני הרשת, ולהחליפו בעיצוב חדש, רענן ומודרני יותר, כזה שיביא, לדברי מקורות במערכת, מיצוב גבוה ומוערך הרבה יותר.

כחלק מהמהלך, מונה השבוע העיתונאי שלמה קוק לעורך 'השבוע בירושלים'. קוק, העובד ב'קו עיתונות דתית' מזה כשלוש שנים, החל את דרכו העיתונאית בעיתון 'בקהילה', לאחר לימודי תקשורת במכללת הדסה. למרות גילו הצעיר (בן 22, נישא רק בשנה האחרונה), זוכה קוק להערכה רבה בעולם התקשורת.

קוק גם נחשב למקורב מאוד בביתו של מרן הגרי"ש אלישיב, בעיקר בזכות אביו הרב בן ציון קוק תלמידו ומקורבו של מרן הגרי"ש אלישיב. בהתאם לכך אף נערכו ארוסיו לפני כשנה, בבית ברחוב חנן 10 (מה שלא הפריע לשלומי קוק לשלוח למערכת דווקא את תמונתו עם הגר"ע יוסף... כנראה שמבחינתו, החמאה מרוחה ברחוב הקבלן).

העורך הקודם של 'השבוע בירושלים', היה העיתונאי יעקב ריבלין. אלא שמאז עבר ריבלין ל'בקהילה', נותרה עמדת העורך של השלוחה הירושלמית פנויה, כשעורכי הרשת אבי רוזן וינון פלח ממלאים את הפונקציה. השבוע כאמור, נכנס קוק, תושב ויליד ירושלים לתפקיד, כשבפינת הקרדיט השבוע, כבר עבר קוק מרשימת ה"כותבים" לרשימת ה"עורכים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר