משחזר את הנס ל'כיכר'

מגיש הטלוויזיה המוכר, איבד את הבלמים וניצל בנס; "לוחץ, לוחץ ולא מגיב"

"ענבל, הלכו לי הבלמים ואני טס על הכביש", צעק איש התקשורת החרדי לעורכת התוכניות שלו, כאשר היה בירידות מירושלים ואיבד את הבלמים ברכבו | בשיחה עם 'כיכר השבת', משחזר חדד את הנס הגדול (חדשות, ברנז'ה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
עופר חדד, בצילום מתוך הרכב שעצר בצד (ללא קרדיט)

מגיש הטלוויזיה הדתי עופר חדד ניצל השבוע מאסון קשה, כאשר נסע עם רכבו באישון לילה בירידות מירושלים, איבד את הבלמים לפתע וניצל בנס.

"אודה ה' בכל לבב בסוד ישרים ועדה", אומר עופר חדד: "רגע להגיד תודה לקב"ה ולשתף אתכם בנס פרטי שקרה לי השבוע - שלשום, קצת לפני השעה עשר בלילה, חזרתי מעוד יום של שידורים ארוכים".

חדד מספר: "על הקו הייתה העורכת שלי ענבל ונערכנו לתכנית של היום למחרת. תוך כדי השיחה, בנסיעה מהירה על הכביש המהיר שגם היה מהיר וריק בשעת לילה מאוחרת, אני מגיע לירידה שאחרי מחלף הראל, בא להאט, ומגלה שאין לי בלמים".

חדד מתאר את רגעי האימה בכביש ושיחזר: "אני לוחץ והרכב לא מגיב. לוחץ, ושוב, ומבין מהר מאוד שזהו, אין בלמים. אומר לעורכת בשקט: 'ענבל, הלכו לי הבלמים ואני טס על הכביש'".

בהמשך דבריו סיפר חדד איך ניצל בנס: "בשבריר של שנייה אני מחליט לא לרדת לכביש 16 המישורי, ולהמשיך ישר כדי להיעזר בעלייה של כביש מספר 1. רק מחשבה אחת עוברת לי בראש, לא על הרפורמה נגיד, אלא 'רק שאין עבודות בכביש או איזה פקק בהמשך'. שה' ישמור. אני נצמד לשול הימני, מוריד להילוך נמוך, הרכב מתחיל להיחנק ולהאט, עד האי תנועה הוא נבלם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר