מתוך 20 מועמדים

שר הביטחון יואב גלנט החליט: מפקד גל"צ החדש - העיתונאי טל לב רם

שר הביטחון יואב גלנט בחר בעיתונאי טל לב-רם למפקד גלי צה"ל החדש | בשנה האחרונה העיתונאי דני זקן שימש כממלא מקום מפקד התחנה (ברנז'ה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
טל לב רם (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

הוועדה המייעצת לאיתור מפקד קבוע לתחנת הרדיו גלי צה"ל, בראשות האלוף במיל' אמיר אבולעפיה, המליצה לשר הביטחון יואב גלנט על שלושה מועמדים לתפקיד לאחר שבחנה כ-20 אנשי תקשורת שהגישו את מועמדותם.

שר הביטחון ראיין אתמול את שלושת המתמודדים שהומלצו על ידי הוועדה, עמד על ניסיונם העיתונאי, הניהולי והצבאי, והחליט כי העיתונאי טל לב-רם הינו המתאים ביותר לפקד על תחנת גלי צה"ל.

טל משמש החל משנת 2008 ככתב ופרשן צבאי לענייני צבא וביטחון, תחילה בגלי צה"ל ובהמשך במעריב ובתחנת הרדיו 103FM. כמו כן, טל מכהן כראש תא הכתבים הצבאיים. בשירותו הצבאי מילא טל שורת תפקידים כקצין קרבי בחטיבת הנח"ל, בבה"ד 1 וכן שירת בדובר צה"ל כדובר פיקוד הדרום.

שר הביטחון סבור כי עברו המקצועי והיכרותו העמוקה עם המערכת הביטחונית והצבאית הן ככתב ופרשן והן כמפקד ולוחם, יהוו בסיס לחיבור בין תחנת גלי צה"ל לקהל החיילים, ויתרמו לאופייה הייחודי של התחנה כגוף תקשורת מוביל וכיחידה צבאית, זאת בהמשך להמלצות הוועדה בראשות מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (מיל') אייל זמיר.

טל יחליף את העיתונאי דני זקן ששימש כממלא מקום מפקד התחנה במשך השנה האחרונה. מינויו של טל כמפקד קבוע מגיע לאחר כשנתיים וחצי בהן לא היה מפקד קבוע לתחנה.

שר הביטחון הודה לדני זקן על פועלו בשנה האחרונה ואיחל הצלחה רבה לטל לב-רם עם היבחרו לתפקיד. כמו כן, הודה שר הביטחון לחברי הוועדה על עבודתם המסורה והמקצועית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר