הקיינטש של החדשות

החרם על 'יתד' וסערת תלוש המשכורת של הגר"ג אדלשטיין זצ"ל • צפו ב'מעייריב'

איצלה כץ עם תוכנית חדשה היישר מאולפני 'כיכר השבת': "מעייריב" - סיכום חדשות היום עם קנייטש | ובתוכנית: הסערה סביב הוועדה החדשה, החרם על 'יתד נאמן', מה ניתן ללמוד מתלוש המשכורת המושחר, וגם: מישהו כאן לא אפוי • צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: אלעד זהבי | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

עולים לקומה הכשרה

מודעות רחוב ענקיות נפרשו בריכוזים החרדים ובהם קריאה לחרם על 'יתד נאמן'. למה? מערכת העיתון, כך נטען במודעות בכל אופן, מקדמת ועדת רבנים לענייני תקשורת, שתתחרה בזו הקיימת.

מה עומד מאחורי הקמפיין, והאם שר התקשורת יועז הנדל אחראי לכאוס? לכאורה התשובה חיובית. כנסו לכתבה ותראו בעצמכם..

תלוש השכר הושחר - מה ניתן ללמוד מהחלקים שנותרו?

תלוש השכר של מנהיג הציבור החרדי הגאון רבי גרשון אדלשטיין זצוק"ל, נחשף ב'כיכר השבת'. מרבית הפרטים בו הושחרו כך שלא ניתן היה להפיק ממנו את הפרטים 'הקטנים' כמו גובה השכר למשל.

אולם באתר החדשות 'וואלה', הצליחו בכל זאת למצוא פרט שלדעתם נראה חריג. פרסום הדברים על ידם גרר איום בתביעת דיבה על ידי חשבת השכר של ישיבת פוניבז'. מעניין...

מישהו כאן לא אפוי

אחרי שהפגין מול ביתו של מנהיג הציבור הליטאי, שמסתבר כי סכום משכורתו השנתית פחות ממשכורת חודשית אחת של יו"ר דירקטוריון אנג'ל, הגיע היו"ר עם בעלי ענקית האפייה אנג'ל לניחום אבלים בבית ראש הישיבה.

מסתבר, שלצאת קירח מכאן ומכאן זה הספורט האהוב על בר לב, שבראיון לידיעות אחרונות מיהר להסביר כי לא היה מדובר בהתנצלות. במכתב נכתבה המילה "התנצלות"? אז מה... גם התאריך של ליל הסדר הופיע בראש המכתב...

צפו בתכנית המלאה

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר