חדשות עם קנייטש

צפו: שנורער חרדי תומך חמאס מגורש בביזיון מאנטוורפן • מעייריב

סגן השר החרדי מסייר בבארי, התשובה המפתיעה של האדמו"ר, ראש הישיבה זצ"ל בסיפור פיקנטי על חבר המועצת, תפילת הלוחמים רגע לפני הכניסה לעזה, ההפגנה של יהודי איראן נגד המדינה ושירת התקווה במלון הירושלמי (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

חרדי פרו-פלסטיני

תושבי בלגיה החרדים המתגוררים באנטוורפן, נתקלו בשנורער בעל חזות חרדית האוסף כסף למשפחתו. כאשר הם זיהו אותו כאחד שמפגין דרך קבע בעד הפלסטינים וארגון הטרור הנאצי חמאס - הם החליטו ללמדו לקח. צפו בתיעוד.

דמם נשפך כמים

סגן השר החרדי אורי מקלב, שכבר ירד מספר פעמים לדרום הארץ, הזדעזע היום מהמראות המחרידים בקיבוץ בארי. ויש לו גם מסר - כוחנו באחדותנו.

ובגויים לא יתחשב

העיתונאי החילוני רן אדליסט, שאל את הרבי מליובאוויטש לפני שנים רבות, האם על מדינת ישראל להתחשב באומות העולם בכל הנוגע לביטחון המדינה. צפו בתשובתו הנחרצת של הרבי זצוק"ל.

וזכרת כי הוא נותן לך כוח

מאות לוחמי צה"ל שנכנסו לפעולה בקן הצרעות העזתי, הספיקו להתפלל יחדיו בשטחי הכינוס בעוטף עזה, לקדוש ברוך הוא שישמור על חיילי צה"ל המוסרים את נפשם והולכים בראש מורם למקום הסכנה - למען עם ישראל. צוות מעייריב התרגש!

כשראש ישיבת פוניבז' מתקבל ל'חברון'

תיעוד מדהים מתפרסם היום ב'כיכר השבת'. זקן חברי המועצת ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי זצוק"ל, מספר על קבלתו של של ראש הישיבה וחבר המועצת הגרב"ד פוברסקי לישיבת... חברון.

סחיטה באיומים

רב הקהילה היהודית באיראן הגאון רבי יהודה גראמי, השתתף בהפגנה של יהודי איראן נגד מדינת ישראל אשר "מבצעת פשעים בעזה". ההפגנה מזכירה לנו את הסרטון שחמאס פרסם ובו נראות חטופות ישראליות בעזה מגדפות את ראש הממשלה.

22 שנים בלי הרב שך!

הערב ומחר יציינו בכל תפוצות ישראל את יום פטירתו של מנהיג הציבור החרדי הגאון רבי אלעזר מנחם מן שך זצוק"ל שנפטר והוא בן למעלה מ-100 שנים. המונים צפויים לפקוד את קברו בבני ברק ולהעתיר למען ישועת כלל ישראל הנמצא במצור ובמצוק.

הרחמן ישבור עול גלות מעל צווארנו

עשרות אלפי יהודים גלו מביתם החל מחג שמחת תורה בשל המלחמה בדרום והמתיחות בצפון. הזמר החרדי דוד בן ארזה, הגיע למלון איביס הירושלמי ושימח את משפחות המפונים ששוכנו שם.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר