חדשות עם קנייטש

חשיפה: ראש הישיבה חלה ונחלש - הגבירים כיסו את החובות • מעייריב

הסערה על התקציב לחינוך החרדי, כיתת הכוננות החדשה בחסידות הגדולה, הכומר שערך ברית מילה בגיל 65 וההיערכות באומן לקראת שבת חנוכה בציון רבי נחמן (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אופק חדש - שנאה ישנה

במפלגות החרדיות זועמים על בני גנץ ומפלגתו המחנה הממלכתי בעקבות התנגדותם לתקציב המדינה שכלל גם את תקצוב המורים החרדים על פי תכנית אופק חדש. אייכלר יצא מגדרו ותקף אותו חזיתית.

לבקש רחמים

ראש הישיבה והמשגיח הגאון רבי נפתלי קפלן, אביהם של ראשי הישיבות המפוארות בירושלים, חלה במחלה הקשה. מספר גבירים המכירים את ראש הישיבה, החליטו לתרום סכום כסף ענק לכיסוי חובות הישיבה. השתדלו והרבו תחינה ובקשה עבור הגאון רבי נפתלי בן סילקא לרפו"ש בתושח"י.

כי לא יידח ממנו נידח

אירוע חריג ונדיר בטיביליסי - גיאורגיה. כומר מוכר, שגילה על יהדותו בגיל 65 זכה להיכנס בבריתו של אברהם אבינו עליו השלום. עין לא נותרה יבשה במעמד. גם לא העיניים של צוות מעייריב.

כיתת הכוננות של גור

בשל המצב ותחושת הביטחון הרעועה, האדמו"ר מגור הורה לאנשי ועסקני החסידות להקים כיתת כוננות שתפקידה יהיה לאבטח את מוסדות החסידות הגדולה בישראל.

חנוכה באומן אצל רבנו

באיחוד ברסלב באומן כבר החלו בהכנות הקדחתניות לקראת בואם של חסידי ברסלב שלא מוותרים על שבת חנוכה בציונו של רבי נחמן מברסלב הטמון באומן. זאת בצל השלג שכיסה את העיירה האוקראינית והמלחמה - שככל הנראה כבר לא מרתיעה את החסידים המתגוררים בארץ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר