חדשות עם קנייטש

נאום חריג בסיום הש"ס של תלמיד מיר ברכפלד והכינוס בצאנז • מעייריב

חבר המועצת והמשגיח בכינוס 'פגעי הטכנולוגיה בנווה יעקב, הפירגון של ליברמן לשר החרדי, המסר של המשפיע מה'קאווע שטיבל' ואירוסי נכדת הראשל"צ עם נכד המקובל (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הנאום של הרב עדס

בישיבת מיר ברכפלד, חגגו עם תלמיד הישיבה רפאל רפאלי, בנו של איש העסקים יוסי רפאלי, את סיום הש"ס אותו הוא למד במשך שנים. מי שחרג מהרגלו, ונאם באירוע באורח חריג - הוא המקובל הגאון רבי יעקב עדס, שאף התפלל באירוע לרפואת אביו הגאון יהודה עדס. לאחר מכן, פיזז עם חתן השמחה - הגאון רבי יצחק אזרחי, שיחד עם הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו, המחישו לבחורים כבוד התורה מהו.

חבר המועצת והמשגיח בנווה יעקב

מאות אברכים משכונת נווה יעקב הירושלמית השתתפו בליל שישי במעמד חיזוק לניצול הזמן מול פגעי הטכנולוגיה וקדושת הבית שהתקיים ע"י ארגון "נדברו" בבית הכנסת המרכזי "חניכי הישיבות" בנוה יעקב מרכז. בכנס נשאו דברים המשגיח הגאון רבי דן סגל, חבר המועצת הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת חברון והגאון רבי ישראל יצחק זילברמן רב שכונת נווה יעקב מרכז.

ליברמן מפרגן לבוסו

יו"ר ישראל בתינו, חבר הכנסת אביגדור ליברמן, פרגן לשר הבריאות אוריאל בוסו בראיון לחדשות 12, על הובלת הקו התקיף של השר במשרדו כנגד אשפוזם של פצועים מעזה ומלבנון. צוות מעייריב לא חותם על כל המילים של ליברמן, אבל כאן בהחלט הפירגון מגיע.

אחרי ויז'ניץ - כינוס בצאנז

האדמו"ר מצאנז הורה לחסידיו על קיומו של כינוס חיזוק המוני בסוף חודש שבט. ע"מ להסיר ספקות, הובהר בחסידות כי נושא הכינוס יהיה חיזוק רוחני, ולא מגבית כספים. בהוראת האדמו"ר - איש בל יעדר.

המסר של ר' מיילך מה-'קאווע שטיבל'

במוצאי שבת התקיים אירוע מלווה מלכה המוני בבית המדרש של חסידי צאנז בחיפה. את המשא המרכזי נשא גדול המשפיעים החסידים הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן, ששיתף את החסידים במסר מהקאווע שטיבל.

שמחת בית צדיקים

נכדת הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר ונכדת הגאון רבי יחיא טובול, אב בית הדין בליון צרפת התארסה עם נכד המקובל הגאון רבי רחמים עטיה ונכד הגאון רבי שמואל פנחסי. השמחה התקיימה אמש בירושלים בהשתתפות בני המשפחות ותלמידים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר