חדשות עם קנייטש

אסון 21 הלוחמים: כך הגיבו הח"כים החרדים • צפו ב'מעייריב'

הביקור הנדיר של ראש הישיבה בשורה, הפוסק הליטאי מתייחס לגופות המחבלים בעזה, המונים בקבר הרבי ר' מנחם מנדל מרימנוב והראשל"צ בבסיס חיל הים בחיפה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

ביקור נדיר

ראש הישיבה, הגאון רבי מאיר מזוז, יצא היום מבית מדרשו לביקור חריג - במחנה שורה של הרבנות הצבאית - בעיר רמלה - שם עושים עבודת קודש עשרות חיילים חרדים שעסוקים ימים ולילות בזיהוי החללים תוך כדי שמירה על כבוד המת. ראש הישיבה חיזק את אנשי הרבנות הצבאית ואף השתתף בהערכת מצב הלכתית מבצעית עם הרב הצבאי הראשי הרב איל קרים.

"אסון עזה" בוועדות הכנסת

הבוקר, עת התבשרנו על מותם של 21 חיילי צה"ל בהתפוצצות התחמושת וקריסת המבנים בעזה, פתחו שני הח"כים החרדים אשר וגפני את דיוני הוועדות בראשותם, בהתייחסות לאסון הקשה כאשר מאז שמחת תורה לא נהרגו כל כך הרבה יהודים בארץ ישראל ביום אחד. השם ייקום דמם.

גופות מחבלים בשבת

רב בית הכנסת דברי שיר בבני ברק והפוסק הגאון רבי יהודה אריה דינר, הציג במהלך שיעור שמסר במדרשיה בפתח תקווה, שאלה הלכתית מעניינת שהופנתה אליו מלוחמים בעזה שמתמודדים עם גופות מחבלי החמאס הפזורים סביבם - האם מותר לכסותם בשינוי בשבת?

'חיזוק' בבסיס חיל הים בצפון

על רקע החשש מפתיחת מלחמה בצפון, הגיע אתמול, יום שני, הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, לביקור חיזוק בבסיס חיל הים בחיפה. החיילים והמפקדים התאספו בבית הכנסת החדש בבסיס, לשמוע שיעור בדברי תורה ואגדה וחיזוק בשעת המלחמה מפיו של הראשון לציון.

זכותו תגן עלינו

יהודים רבים מכל רחבי העולם הגיעו ביממה האחרונה לעיר רימנוב שבפולין לפקוד את ציונו של האדמו"ר רבי מנחם מנדל מרימנוב זיע"א, שגילה וחידש את הסגולה לפרנסה לומר פרשת המן בפרשת בשלח ביום שלישי שנכפל בו פעמיים כי טוב. שנתבשר בשורות טובות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר