פחד גבהים?

ישי ריבו קיבל אלבום זהב על אלבומו השני

הזמר והיוצר, ישי ריבו, הגיע תוך כמה חודשים למכירות של אלבום זהב לאלבומו השני וחגג את זה במופע גדול במיוחד באמפי שוני בבנימינה במופע סולד אאוט לעיני אלפים (חדשות המוזיקה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(אור מאני)

זה זמן רב שלא ראה אמפי שוני בבנימינה, אירוע יהודי ומיוחד שכזה: אלפים הגיעו לראות ולשמוע את הזמר והיוצר, ישי ריבו, במופע חייו. הקהל שכלל דתיים וחילוניים, מסורתיים וחרדים, אשכנזים וספרדים – עקב אחרי הביצועים בשירה וידע לצטט את כל מילות השירים.

רגע אחד מיוחד ריגש את הנוכחים, כשעלו לבמה ילד צעיר שהתמודד עם מחלת הסרטן ואביו, שעם הזמן והטיפולים, הפך לחבר קרוב של ישי ריבו. תוך כדי דמעות, סיפר האבא שבכל התקופה הקשה, הייתה קרן אור שהחזיקה את בני המשפחה: השיר 'גם כי אלך בגיא צלמוות'. רואי החלים ומחלים ב"ה, וכל שנותר לו זה להיות אורח קטן בגיל ובגוף, על במה כל כך גדולה ועצמתית. בשירתו העניק לנוכחים המון תקווה ואמונה. השלישייה שרה את השיר והקהל נעמד על רגליו, התרגש, ושר ובכה איתם.

רגע מרגש ואבן דרך נוספת ומשמעותית בקריירה של ישי ריבו היה טקס בו הוענק לו אלבום זהב שני, לאלבומו השני- פחד גבהים. הפחד העיקרי של כל אומן- להצליח באלבום הראשון ולהיעלם באלבום השני, בד"כ בשל ציפייה גדולה מצד הקהל, אבל בחסדי השם ההצלחה האירה פנים לאומן גם באלבום השני מה שהצדיק בדיעבד את שמו... ישי הודה לכל מי שמלווה אותו בדרך, ואף אמר לנוכחים שידוע שיש שלשה שותפים באדם: אלוקים, אביו ואמו. ביצירה שלו הוא חש שישנם גם שלשה שותפים: אלוקים, משפחתו והקהל...

"זהו ערב משמעותי ומאוד מרגש עבורי", מסכם ישי את המופע בשוני, "זאת הייתה הופעה שחיכיתי לה הרבה זמן וב״ה עברה על הצד הטוב ביותר. מה שבעיקר תפס אותי, זה הקהל המדהים והמגוון מאוד ששרו את כל השירים מילה במילה". מופע ההופעות של ריבו יחודש מיד אחרי תשעה באב והוא צפוי להופיע בכל רחבי הארץ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר