הקונספירציה מאחורי מעצר האשה

אני מאשים את פינדרוס, רוזנשטיין וקרויזר בפשע הנורא שעצרו אישה יקרה אמא מסורה לילדים רק כי היא משפחה מהעדה החרדית (דעות)

שמואל חיים פפנהיים | כיכר השבת |
בוגדים, עוצרים אותנו בגללכם. צילום: פלאש 90

מי עצר את החרדית?!

למרות שלא נכתב עליה מילה ב'המודיע' וב'יתד נאמן', ולמרות שהמפלגה הבזויה הקוראת לעצמה "יהדות התורה והשבת" נמצא בקואליציה העירונית בעיריית ירושלים יחד עם ראש העיר ברקת שחרט על דגלו לפרוץ את חומת השבת בירושלים, והשיטה הולכת ומתרחבת, כאשר בשבת זו נפתח מרכול מרכזי במרכז ירושלים סמוך לחניון והעירייה מצידה חוץ מלדבר בקווי הטלפון החרדיים לא נקטו שום צעד של ממש לעצור את זה. למרות זאת גדולי ישראל עיני העדה קיימו ביום רביעי האחרון עצרת מחאה המונית נגד חילולי השבת בירושלים, וגם בשבת האחרון התקבצו ההמונים מול החניון זעקו ומחו מקירות ליבם הטהור על חילולי השבת המתרבים בעיר, בקיימם את דברי הנביא ישעיהו נ, ו: "גווי נתתי למכים ולחיי למורטים פני לא הסתרתי מכלימות ורוק".

המערכה נמשכת, נעמוד על קדושת ירושלים ולמען כבוד שבת קדשנו, גם אם זה לא נח לשותפי הפשע של ראש העיר ברקת, וגם אם יתנכרו אליה הפוליטיקאים של יהדות התורה והשבת וש"ס ובטאוני המודיע ויתד נאמן, ובשם אלוקינו נדגול, לאור דרך ישראל סבא, כדעת מרנן ורבנן עיני העדה.

האנשים הנקראים 'חרדים' הקרובים לראש העיר ברקת: פינדרוס קרויזר ורוזנשטיין טופחים לעצמם בכתף – עברנו את הסערה הגדולה! אמנם אנחנו מוכפשים ובזויים, אבל אנחנו סומכים על הזיכרון הקצר של הציבור החרדי: ניתן להם מגלשה כאן חיוך שם, הצגה פה ואירוע שם, וכולם ישכחו את מה שעוללנו להחריב את קדושת השבת בירושלים. והנה גם יצאנו אסטרטגיים של דיעבד. אמנם בתחילת המערכה יצאנו קטנים ובלתי מבינים, כי הלא יכולנו מיד למנוע את כל הסערה ולא השכלנו להבין את נפש השבת וקדושת ירושלים שבלב תושביה. אבל חזרנו לעצמנו והאסטרטגיה הבאה שלנו מנצחת!

אמרנו לברקת שעליו להישאר חזק ולא להתקפל. פירטנו לו לוח זמנים, ואנו עומדים בזה. הנה תראו: המאבק מתפוגג, יש כבר דיון ציבורי אחר, ואת ברקת שכחו כבר. בראבו!!! הידד לבוגדים, הידד למהרסים!!!

לפני שבועיים גרמתי לסערה תקשורתית, כאשר ציטטתי דברים מתוך אחריות על אמיתות הדברים, שאמר יועץ ראש העיר במפגש סגור במעמד החברים הנזכרים, ושם תיאר את האסטרטגיה הבאה: יש לנו קשרים ואנחנו יודעים לומר לך, שתוך שבועיים אין יותר הרב אלישיב והאדמו"ר מגור במערכה, ויישאר רק העדה החרדית. וכלפיהם, יש לנו הבנה עם המשטרה, שעל ידי מעצרים ושיטות משיטותיהם הם יצליחו להחניק את ההפגנות – עליך לעמוד איתן וחזק בעמדה שלך, וכך תצא גדול ואביר בעיני קהל בוחריך, [ותיזכר לעד כמי שהרס את קדושת השבת בירושלים וקיפלת את החרדים].

וידעו האנשים הללו מה שהם שחו, ועמדו במילה שלהם. המודיע ויתד הושתקו ובולעים מים. אין ולא איזכור מרמז של המערכה נגד חילולי השבת בירושלים. נאדא, פראוודא. כל איזה הפגנון של האנרכיסטים בנעלין מוזכר, כל משועמם באנדורא ופקיסטאן, בדרום-אפריקה ובנוער הגבעות מוזכר ונילוש, אבל כשאלפי יהודים כואבים את חילול השבת ויוצאים בראשות רבנים גדולי תורה למחות, אין ולא איזכור מינימאלית. לא היה ולא נברא, להד"ם.

כעת נותר המערכה כבודדת בידי אנשי העדה החרדית, והגיע הזמן לעבור לשלב השני והמכרעת: להשתיק את קול ישראל סבא. והנה, באותו יום של העצרת מחאה של רבני העדה החרדית, החלה השלב הבאה. האכזרים ממשטרת ירושלים התנפלו ברחוב ואזקו אישה חרדית בשר מבשרה של אנשי מאה שערים ובתי אונגרין עם כיסוי עלילתי מדהימה וכואבת. והנה סדר היום הציבור הוחלף: לא עוד חילולי השבת; לא מדברים עוד על ברקת והחרדים שלו השותפים להרס וחילולי השבת. אדרבה, מכפישים את אותם קנאים המוחים נגד השבת, עושים מהם אי-אנושיים, אכזרים, אנשים פליליים...

יש כאן סיפור כאוב מאוד. סיפור על ילד בן שלוש וחצי החולה במחלה עלומה ומתגלגל מבית חולים לבית חולים, ומטיפול אחד למשנהו זה שנתיים ימים ועדיין אין קצה חוט מה הוא סובל. יש כאן תקדים שעוצרים אמא חרדית מסורה המגדלת חמשה ילדים לתפארת, וכאשר יש להם חשד על איזה תסמונת אצל האמא, במקום לטפל בתסמונת הזה בדרכים מקובלות, עוצרים אותה באמצע הרחוב וכובלים את ידיה ורגליה ומושיבים אותה במעצר בתקופה רגישה – עוד לא נשמע כדבר הזה בעולם להעניש אישה כשרה ואמא לילדים בכדי להעניש את הקהילה והעדה שלה!

גם היום, כאשר ראש העירייה עולה לשידור ואומר שהוא יוצא בענישה קולקטיבית על תושבי שכונות גאולה, ומעתה יפסיק לתת להם שירותים חיוניים, שזה בעצם חריגה מסמכויותיו. ומי הוא שעולה בשידור לתמוך בו? שוב אותו בוגד שלוימע רוזנשטיין העלוב. כזה הוא פרצופו של האיש הקטן והשפל הזה בן-בריתו של מחלל שבת ושותפו לפשע.

אני מאשים את חבריו החרדיים של ניר ברקת, את פינדרוס רוזנשטיין וקרויזר בפשע הנורא של משטרת ירושלים שעצרו אישה יקרה אמא מסורה לילדים, והיא יושבת כבולה במעצר זה שבוע ימים, רק כי היא חרדית, ורק משום שהיא גרה בשכונת בתי אונגרין, ורק בגלל שהיא משתייכת לחסידות של אנשי מאה שערים, ורק כי היא משפחה מהעדה החרדית. וכל זאת בכדי לספק ולהצדיק את ברית הרשע והפשע של פינדרוס את רוזנשטיין וקרויזר לחלל את קדושת השבת ואת קדושת ירושלים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר